Znaleziono 0 artykułów
15.11.2023

Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol

15.11.2023
Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol (Fot. Materiay prasowe)

Hotel Bristol otworzył pierwszy w Polsce świąteczny apartament. Bristol Christmas Suite został zaprojektowany przez ekspertów marki Westwing, platformy zakupowej dla miłośników designu. 

Bristol Christmas Suite oddaje przytulny klimat Gwiazdki i elegancję warszawskiego Hotelu Bristol. Na tę wyjątkową przestrzeń wybrano jeden z narożnych apartamentów Deluxe z panoramicznym widokiem na Krakowskie Przedmieście. Subtelne odcienie beżu, kości słoniowej i kremu przełamano świątecznymi dekoracjami w kolorach zieleni, czerwieni i złota.

Co roku świąteczna aura przy Trakcie Królewskim oczarowuje warszawiaków oraz gości odwiedzających stolicę. Bardzo się cieszymy, że Hotel Bristol znajduje się w samym centrum świątecznej atmosfery, a Bristol Christmas Suite przenosi ten wyjątkowy klimat do naszych hotelowych wnętrz. To propozycja dla gości poszukujących świątecznej przestrzeni na kameralne spotkania i pobyty – mówi Magdalena Liwosz, marketing managerka warszawskiego Hotelu Bristol.

Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol (Fot. Materiay prasowe)

O wystrój Bristol Christmas Suite zadbali eksperci marki Westwing

Wnętrze apartamentu zaprojektowano z troską o najmniejsze szczegóły. Aby podkreślić świąteczny klimat, postawiono na odpowiednie dodatki: ręcznie tkany pled, poduszki, girlandy i wieńce. Nie zabrakło także choinek mieniących się odcieniami złota oraz dziadków do orzechów.

Świąteczny apartament w Hotelu Bristol to wyjątkowy projekt, który nie tylko podąża za najważniejszymi trendami w dekoracji wnętrz na okres bożonarodzeniowy, ale również podkreśla historyczny sznyt i wytworność hotelowego stylu, z którym od lat kojarzony jest Hotel Bristol – dodaje Marta Suchodolska, dyrektorka kreatywna Westwing Polska.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij