Znaleziono 0 artykułów
29.10.2019

Co planują „Przyjaciele”?

29.10.2019
(Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection)

Jennifer Aniston zdradziła, że obsada kultowego serialu pracuje wspólnie nad nowym projektem. Więcej szczegółów aktorka nie ujawniła.

W październiku Jennifer Aniston zadebiutowała na Instagramie, publikując wspólne selfie ze spotkania po latach z Courteney Cox, Lisą Kudrow, Matthew Perrym, Davidem Schwimmerem i Mattem LeBlankiem. Zdjęcie nie tylko zawiesiło na moment całą aplikację, stając się jednym z najpopularniejszych postów w historii aplikacji (do dziś zebrało blisko 15 milionów polubień), ale przyprawiło też wszystkich fanów „Przyjaciół” o szybsze bicie serca.

Teraz Aniston ponownie wywołała ekscytację wśród Frienaticsów. W rozmowie z Ellen DeGeneres aktorka zdradziła, że obsada kultowego serialu pracuje nad sekretnym projektem. Chwilę później ostudziła jednak entuzjazm fanów, zaznaczając, że nie chodzi o kontynuację przygód szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. – Bardzo chcemy stworzyć coś razem, ale jeszcze nie wiemy, co to będzie. Dlatego próbujemy różnych rzeczy – powiedziała odtwórczyni roli Rachel Green.

Aktorka opowiedziała również o swoim najnowszym projekcie dla AppleTV+. W „The Morning Show” (premiera już 1 listopada) gwiazda ponownie spotkała się na ekranie z Reese Witherspoon (w „Przyjaciołach” aktorki zagrały siostry Green) oraz Stevem Carellem. Serial opowie o twórcach porannego programu telewizyjnego, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami skandalu.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij