Znaleziono 0 artykułów
22.01.2022

Cynthia Nixon o Chrisie Nothie

22.01.2022
Fot. Getty Images

Po tym, jak kolejne kobiety oskarżyły odtwórcę roli Mr. Biga o molestowanie seksualne i gwałt, twórcy serialu zdecydowali się wyciąć aktora z finału pierwszego sezonu „And Just Like That”. – Jestem dumna z tej decyzji – powiedziała Nixon.

W połowie grudnia 2021 roku, niespełna tydzień po premierze długo wyczekiwanej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” dwie kobiety oskarżyły Chrisa Notha, czyli serialowego Mr. Biga, o molestowanie seksualne i gwałt. Aktor zaprzeczył doniesieniom. Kilka dni później głos zabrały gwiazdy – odtwórczynie głównych ról. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis opublikowały wspólne oświadczenie. „Jesteśmy głęboko zasmucone oskarżeniami wobec Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to musi być bardzo trudne i podziwiamy ich odwagę” – napisały aktorki w mediach społecznościowych.

Fot. Instagram

Od tego czasu dwie kolejne kobiety zdecydowały się opowiedzieć swoje historie. W sieci zawrzało, a internauci domagali się reakcji ze strony twórców. Donoszono nawet, że prace nad drugim sezonem „And Just Like That” mogą zostać wstrzymane. Do tej pory jednak informacji tej nie potwierdzono.

W odpowiedzi na słowa krytyki, twórcy serialu podjęli decyzję o zmianie kształtu finałowego odcinka pierwszej serii. Carrie miała w nim udać się do Paryża, by rozsypać tam prochy Mr. Biga. Pożegnaniu miały towarzyszyć wspomnienia ze wspólnego wyjazdu do francuskiej stolicy mody. Wszystkie sceny z udziałem Notha zostały ostatecznie wycięte.

W ostatniej rozmowie z „Entertainment Tonight” decyzję skomentowała Cynthia Nixon, czyli serialowa Miranda: – Cieszę się, że mogliśmy wprowadzić takie zmiany w serialu. Jestem bardzo dumna z tej decyzji – przyznała aktorka. 

Julia Właszczuk
  1. Ludzie
  2. Opinie
  3. Cynthia Nixon o Chrisie Nothie
Proszę czekać..
Zamknij