Znaleziono 0 artykułów
22.01.2023

Garnitur out of office w stylu Margot Robbie

22.01.2023
Fot. Getty Images

Niestandardowe, ale idealnie skrojone garnitury stały się znakiem rozpoznawczym najbardziej stylowych kobiet Hollywood. Ich najnowszą zwolenniczką została Margot Robbie. Od skórzanego kompletu Bottegi Venety po trzyczęściowy zestaw z Mango. Przedstawiamy dziewięć modeli, które zainspirują do stworzenia stylizacji z garniturem w roli głównej.

Pierwszoplanowe role w filmach „Amsterdam” i „Babilon” sprawiły, że Margot Robbie ma za sobą intensywny czas, w którym często spotykała się z prasą. Podczas gdy jej wyjścia na czerwony dywan wyróżniały się seksowną elegancją i eksperymentowaniem z modą (przykładem może być pudroworóżowa suknia na Złotych Globach czy drapowana kreacja od Bottegi Venety), wizyty w programach typu talk-show i sesje zdjęciowe wymagały bardziej eleganckiego krawiectwa.

Garnitury były znakiem rozpoznawczym niektórych najbardziej stylowych kobiet Hollywood – jako pierwsza na myśl przychodzi tu Julia Roberts. Dziś to właśnie Robbie jest ich ogromną zwolenniczką. Jej stylistka, Kate Young, dba o to, by każdy look był w nonszalancki sposób ciekawy. Stosuje w tym celu takie zabiegi, jak rozpięte guziki i otwarte marynarki.

Aktorka preferuje skórzane kroje Daniela Lee, które tworzy dla Bottegi Venety, smokingi Ralpha Laurena w kolorze złamanej bieli, jedwabne zestawy Galvana, rozszerzane nogawki od Proenza Schouler i charakterystyczny dla domu mody Chanel tweed, którego noszenie w różnych fasonach opanowała do perfekcji. Poniżej przedstawiamy najlepsze stylizacje Margot Robbie, które mogą zainspirować do wyboru garnituru  przy najbliższej okazji.

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

 

W komplecie projektu Matthieu Blazy'ego dla Bottegi Venety.

Kalifornijski szyk z kompletem od Aya Muse.

Q garniturze z kolekcji Bottegi Venety.

W zestawie od Chanel.

W trzyczęściowym garniturze Mango.

W garniturze ze spodniami-dzwonami od Proenzy Schouler.

W skórzanym looku Bottegi Venety,

W garniturze z kolekcji Ralpha Laurena.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij