Znaleziono 0 artykułów
01.12.2023

Prosty bob Melanie Griffith to idealna fryzura dla dojrzałych kobiet

01.12.2023
(Fot. Getty Images)

Najmodniejsza fryzura sezonu? Grzywka Dakoty Johnson. Ale teraz konkurencję córce robi Melanie Griffith. Aktorka udowadnia, że bob to idealna fryzura dla dojrzałych kobiet.

Moda na boba nie mija. I nic nie wskazuje na to, żeby to cięcie miało odejść do lamusa. Na przestrzeni ostatnich lat obserwowaliśmy tak wiele wersji tej fryzury, że każda z nas znajdzie propozycję dla siebie. Podczas gdy kobiety w dojrzałym wieku – od Demi Moore po Helen Mirren – coraz częściej decydują się na dłuższe włosy, bob także znajduje swoje zwolenniczki. Melanie Griffith w wieku 66 lat udowodniła, że pasuje jej długość do ramion.

Melanie Griffith zamienia loki i grzywkę na boba z przedziałkiem z boku

(Fot. East News)

Mama niekwestionowanej ikony stylu, Dakoty Johnson, postanowiła zamienić swoje półdługie blond loki z grzywką na prostego boba z przedziałkiem z boku. Aktorka wyglądała świetnie w casualowym looku, którego bazę stanowiły niebieskie jeansy oraz T-shirt.

Łatwy w stylizacji bob to dobry wybór dla kobiety w każdym wieku

Aktorka dowiodła, że łatwy w stylizacji bob to dobry wybór dla kobiety w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy suszymy włosy suszarką, czy pozostawiamy je do wyschnięcia na wietrze, krótkie cięcie daje wiele możliwości stylizacji. Włosy można pozostawić rozpuszczone albo spiąć w kucyk.

(Fot. Getty Images)

I nie, nie zapomnieliśmy o perfekcyjnej grzywce Dakoty. Ale teraz ma mocną konkurencję – trudno nam zdecydować, którą fryzurę wolimy.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij