Znaleziono 0 artykułów
01.05.2022

Minimalistyczna stylizacja na wiosnę w wykonaniu Zoë Kravitz

01.05.2022
Fot. East News

Wiosna zachęca do zastanowienia się nad nadchodzącymi trendami i tym, co chcemy nosić w nowym sezonie. Może dobrą inspiracją stanie się styl Zoë Kravitz, który aktorka bezustannie dopracowuje, poruszając się w obszarze wysokiego krawiectwa i minimalizmu?

Zoë Kravitz dołączyła do swojego chłopaka Channinga Tatuma podczas wielkanocnego lunchu w Mayfair ubrana w luźne brązowe spodnie, szaro-beżowy sweter z golfem, długi czarny płaszcz i owalne okulary przeciwsłoneczne. Założyła do tego klasyczne czarne baletki oraz pikowaną torbę na ramię Saint Laurent. Dobrze wystylizowane dodatki stworzyły ponadczasową stylizację stanowiącą idealną równowagę między eleganckim a swobodnym stylem.

Saint Laurent to marka, która nie po raz pierwszy pojawia się w garderobie Zoë. Jako jej ambasadorka większość torebek otrzymuje od francuskiego domu mody – najczęściej są to duże i wygodne torby na ramię, choć ostatnimi czasy gwiazda lubuje się także w stylu jambo, co udowodniła, pozując do zdjęć z torbą ICore. W jej stylizacjach często pojawiają się również inne marki, takie jak The Row i Khaite.

Znowu wieczorowy styl Kravitz cechuje seksowny minimalizm, który widoczny był podczas premierowych pokazów filmu „The Batman”, gdzie aktorka niczym prawdziwa Kobieta-Kot prezentowała się w czarnych, uwodzących stylizacjach. Za to Oscary udowodniły, że Kravitz świetnie prezentuje się również w pastelowych odcieniach.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz wskazówek dotyczących codziennych stylizacji, czy może tych na wieczór i wielkie wyjście, Zoë będzie dobrym źródłem inspiracji, dzięki temu, że do każdego sezonu podchodzi w niewymuszony sposób.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij