Znaleziono 0 artykułów
18.01.2021

Najbardziej oryginalne śluby gwiazd

18.01.2021
(Fot. Getty Images)

Panna młoda bez białej sukni, pan młody bez koszulki, jacht zamiast sali weselnej. Wbrew hollywoodzkim zwyczajom, niektóre pary zdecydowały się na skromne, sekretne albo szalone ceremonie.

Kristin Bell i Dax Shepard

Para w 2016 r. zdecydowała się na ślub w małym urzędzie w Beverly Hills. Shepard miał na sobie czarny smoking, a Bell czarną sukienkę. Według niego cała ceremonia kosztowała łącznie 142 dolary.

Nicole Richie and Joel Madden

(Fot. Getty Images)

Richie i Madden zaręczyli się w 2010 r., po tym, jak spotykali się ponad trzy lata i mieli dwoje dzieci: córkę Harlow i syna Sparrowa. Ich ślub odbył się w domu ojca Richiego, Lionela Richiego. Jednym z gości był... słoń, który miał przynieść szczęście nowożeńcom.

Dianna Agron and Winston Marshall

(Fot. Getty Images)

Agron i Mashall pobrali się w 2016 r. po roku randkowania. Para powiedziała sobie „tak” w Maroko, gdzie na ceremonię w Beldi Country Club przyjechali na wielbłądach. Agron zrezygnowała z bieli i wybrała na tę okazję beżową, haftowaną suknię od Valentino. 

Sarah Jessica Parker and Matthew Broderick

Parker i Broderick zaskoczyli przyjaciół i rodzinę w 1997 r. niespodziewaną ceremonią. Para podobno zaprosiła setkę gości na „koktajl”, a kiedy wszyscy przybyli do synagogi w Lower East Side w Nowym Jorku, przywitano ich ślubem. Parker przeciwstawiła się tradycji i założyła czarną suknię, a goście słuchali muzyki z musicali, jako że para poznała się podczas pracy na Broadwayu. 

Mary-Kate Olsen and Olivier Sarkozy

(Fot. Getty Images)

Olsen poślubiła Sarkozy’ego w 2015 r. w domu na Manhattanie. Podczas ceremonii dekoracją były podobno puchary pełne papierosów dla gości. 

Britney Spears and Jason Allen Alexander

(Fot. Getty Images)

Zorganizowany na poczekaniu ślub w Las Vegas zaskoczył fanów. W 2004 r. Spears niespodziewanie poślubiła przyjaciela z dzieciństwa, Alexandra w Little White Wedding Chapel. Zapłacili 70 dolarów za siedmiominutową ceremonię i byli małżeństwem przez 55 godzin, po czym je unieważnili. 

Olivia Wilde and Tao Ruspoli

(Fot. Getty Images)

Wilde, która miała wtedy 19 lat, poślubiła włoskiego filmowca Ruspoliego w 2003 r. Para zaręczyła się na festiwalu muzycznym Burning Man, a ceremonia odbyła się później w opuszczonym autobusie szkolnym w Wirginii. Rozwiedli się w 2011 r. 

Solange Knowles and Alan Ferguson

(Fot. Getty Images)

Knowles poślubiła Fergusona w 2014 r. Panna młoda założyła białą suknię od Humberto Leona dla Kenzo, a potem biały kombinezon od Stephane’a Rollanda – idealny strój na ceremonię, na którą przyjechała pomalowanym na biało rowerem ozdobionym różami. 

Elizabeth Taylor and Larry Fortensky

(Fot. Getty Images)

Aktorka wyszła za mąż za robotnika Fortensky’ego w 1991 r. Był to jej ósmy ślub, który odbył się w posiadłości Neverland należącej do Michaela Jacksona. Taylor zdecydowała się na odejście od tradycji, ubierając bladożółtą suknię od Valentino, a Jackson był jej świadkiem. (Paparazzi próbowali nawet dostać się na ceremonię na spadochronie). Goście następnie mogli bawić się w wesołym miasteczku. 

Dita Von Teese and Marilyn Manson

(Fot. Getty Images)

Ślub Von Teese i Mansona w gotyckim stylu został dobrze opisany w „Vogue’u” z marca 2006 r. Von Teese miała na sobie fioletową suknię Vivienne Westwood, a zdjęcia robił Steven Klein. Jej najlepszy przyjaciel Christian Louboutin zaprojektował pasujące buty ślubne. Ostatecznie rok po ślubie państwo młodzi złożyli pozew o rozwód. 

Pamela Anderson and Kid Rock

(Fot. Getty Images)

Anderson i Rock (co nie jest niespodzianką) zamiast na tradycyjną ceremonię zdecydowali się na ślub na jachcie w Saint-Tropez w 2006 r. Anderson miała na sobie białe bikini, a Rocky był bez koszuli i w dżinsach. Małżeństwo nie zostało uznane za legalne, a para musiała ponownie wziąć ślub w kaplicy w następnym tygodniu. Rozwiedli się później w tym samym roku. 

Oryginalny tekst ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij