Znaleziono 0 artykułów
22.06.2021

Carrie Bradshaw w naturalnie siwiejących włosach

22.06.2021
Fot. Getty Images

W kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” – serialu „And Just Like That…” – odtwórczynię roli Carrie Bradshaw najprawdopodobniej zobaczymy w siwych włosach.

„I znowu razem” – czytamy pod udostępnionym na Instagramie zdjęciem Sarah Jessiki Parker i koleżanek z obsady „Seksu w wielkim mieście”, Cynthii Nixon i Kristin Davis. Trzy gwiazdy kultowego serialu rozpoczęły czytanie scenariusza do rebootu „And Just Like That…”. Wspólny dzień udokumentowały fotografią na tle Nowego Jorku.

Jakie ubrania będą nosiły? Z kim będą się umawiały? Co będzie z Carrie i Bigiem? Pytań jest wiele. Niewątpliwie możemy się cieszyć, że Parker i Nixon w dobrym stylu stawiają czoła pierwszym oznakom starzenia. Podczas gdy jedna z nich zaprezentowała się we fryzurze koloru jasnego srebra, druga nie ukrywa perłowego odrostu na piaskowym blondzie. Obie są po pięćdziesiątce, a wyglądają rewelacyjnie.

Fot. instagramm.com/sarahjessicaparker

Traktowanie siwiejących włosów jako zwykłej cechy charakterystycznej stało się popularne w ciągu ostatniego, pandemicznego roku. W salonach fryzjerskich coraz częściej słyszymy pytania o zabiegi koloryzacji, które pomagają połączyć kolor szary z tym istniejącym, a wiele osób decyduje się na całkowite przejście na odcień srebrny.

Fot. instagram.com/andiemacdowell

W 2020 roku jedną z najpiękniej noszących siwe włosy była księżniczka Karolina. Zachwyciła także Andie MacDowell, która rezultat pandemicznej transformacji zaprezentowała w programie „Drew Barrymore Show”.  

Hannah Coates
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Carrie Bradshaw w naturalnie siwiejących włosach
Proszę czekać..
Zamknij