Znaleziono 0 artykułów
02.02.2023

Doja Cat w płaszczu Patrycji Pagas

02.02.2023
Doja Cat (Fot. Getty Images)

Projekty Patrycji Pagas, absolwentki University of the Arts London, która prężnie rozwija swoją markę w Londynie, nosiły już takie gwiazdy jak Kylie Jenner czy Ciara. Teraz po jej ubrania sięgnęła Doja Cat, która w skórzanym płaszczu od polskiej projektantki zapozowała na okładce magazynu „Variety”.

Doja Cat to jedno z najgłośniejszych nazwisk na światowej scenie muzycznej. Gwiazda nominowana w 2023 roku do pięciu nagród Grammy to także objawienie w świecie mody, co udowodniła niezwykłymi lookami m.in. na paryskim tygodniu haute couture wiosna-lato 2023. Nic dziwnego, że to właśnie ona został gwiazdą najnowszego wydania „Variety”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Variety (@variety)

Na okładce amerykańskiego czasopisma Doja Cat wystąpiła w skórzanym czarnym płaszczu od polskiej projektantki Patrycji Pagas z kolekcji wiosna-lato 2023. Look uzupełniły wiązane sandałki z kolekcji prêt-à-porter wiosna 2023 marki Alessandra Rich, mocno wycięta bielizna, a także biżuteria od Loree Rodkin. Doja Cat w sesji okładkowej miała na sobie jeszcze projekty takich marek, jak Amina Muaddi, Dion Lee, Alaïa czy Norma Kamali. Dla „Variety” artystka stanęła przed obiektywem Grega Swalesa, a wystylizował ją Brett Alan Nelson.

Patrycja Pagas to absolwentka prestiżowej uczelni University of the Arts London. Jak mówi, tworząc, inspiruje się sztuką, popkulturą i życiem codziennym – wszystkim, co dzieje się wokół niej. Projektantka współpracowała już z międzynarodowymi gwiazdami, m.in z Kylie Jenner, Ciarą czy Normani. W jej projektach pokazywały się wcześniej także piosenkarka R’n’B Jorja Smith i Julia Fox.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Doja Cat w płaszczu Patrycji Pagas
Proszę czekać..
Zamknij