Znaleziono 0 artykułów
02.10.2019

Druga edycja Shopping Experience powered by „Vogue Polska”

02.10.2019
(Fot. Materiały prasowe)

W ostatni weekend października w The Designer Gallery w Galerii Mokotów rusza druga odsłona wyjątkowego wydarzenia Shopping Experience powered by „Vogue Polska”. To dwa dni niespodzianek w wybranych butikach oraz spotkań z profesjonalistami z branży mody w przestrzeni jednego z najlepszych centrów handlowych w kraju. 

Druga odsłona wydarzenia Shopping Experience powered by „Vogue Polska” to kolejny weekend pełen modowych doznań w wyjątkowej przestrzeni The Designer Gallery, gdzie swoje pierwsze butiki otworzyły marki takie jak Chanel, Dior czy hiszpańskie Uterqüe.

Tematem jesiennej edycji jest oryginalny taniec inspirowany efektownymi pozami z pokazów mody, czyli voguing. Jego historia sięga lat 60. XX wieku i nowojorskiej dzielnicy Harlem. To tam młode pokolenie Afroamerykanów tworzyło ekspresyjne choreografie inspirowane okładkami magazynu „Vogue”. Zyskały one wierne grono naśladowców także wśród osób LGBT+, a po premierze teledysku „Vogue” Madonny w 1990 roku voguing zyskał ogromną popularność. To właśnie ten wyrazisty taniec będzie motywem przewodnim kolejnej edycji wydarzenia, podczas którego czytelnicy oraz klienci będą mogli skorzystać z atrakcji z pogranicza mody i sztuki. 

(Fot. Materiały prasowe)

Już 26 i 27 października w The Designers Gallery odbędą się zaskakujące taneczne performanse połączone z pokazami najnowszych trendów. Goście będą mogli także skorzystać z porad stylistów w strefie pop-up zorganizowanej przez „Vogue” oraz z konsultacji kosmetycznych w strefie beauty. Dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać tajniki branży, zorganizowaliśmy ciekawe panele dyskusyjne na temat współczesnych zjawisk w modzie. Ich gośćmi będą m.in. szefowa stylistów „Vogue Polska” Karolina Gruszecka oraz dyrektor artystyczna The Designer Gallery, reżyserka i choreografka pokazów Kasia Sokołowska.

Łowcy trendów będą mieli okazję odkryć najświeższe kolekcje światowych marek obecnych w The Designer Gallery, a dla ciekawych, którzy odwiedzą jak największą liczbę butików, przygotowaliśmy specjalne nagrody.

Więcej szczegółów już wkrótce na Vogue.pl.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij