Znaleziono 0 artykułów
02.10.2019

Druga edycja Shopping Experience powered by „Vogue Polska”

02.10.2019
(Fot. Materiały prasowe)

W ostatni weekend października w The Designer Gallery w Galerii Mokotów rusza druga odsłona wyjątkowego wydarzenia Shopping Experience powered by „Vogue Polska”. To dwa dni niespodzianek w wybranych butikach oraz spotkań z profesjonalistami z branży mody w przestrzeni jednego z najlepszych centrów handlowych w kraju. 

Druga odsłona wydarzenia Shopping Experience powered by „Vogue Polska” to kolejny weekend pełen modowych doznań w wyjątkowej przestrzeni The Designer Gallery, gdzie swoje pierwsze butiki otworzyły marki takie jak Chanel, Dior czy hiszpańskie Uterqüe.

Tematem jesiennej edycji jest oryginalny taniec inspirowany efektownymi pozami z pokazów mody, czyli voguing. Jego historia sięga lat 60. XX wieku i nowojorskiej dzielnicy Harlem. To tam młode pokolenie Afroamerykanów tworzyło ekspresyjne choreografie inspirowane okładkami magazynu „Vogue”. Zyskały one wierne grono naśladowców także wśród osób LGBT+, a po premierze teledysku „Vogue” Madonny w 1990 roku voguing zyskał ogromną popularność. To właśnie ten wyrazisty taniec będzie motywem przewodnim kolejnej edycji wydarzenia, podczas którego czytelnicy oraz klienci będą mogli skorzystać z atrakcji z pogranicza mody i sztuki. 

(Fot. Materiały prasowe)

Już 26 i 27 października w The Designers Gallery odbędą się zaskakujące taneczne performanse połączone z pokazami najnowszych trendów. Goście będą mogli także skorzystać z porad stylistów w strefie pop-up zorganizowanej przez „Vogue” oraz z konsultacji kosmetycznych w strefie beauty. Dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać tajniki branży, zorganizowaliśmy ciekawe panele dyskusyjne na temat współczesnych zjawisk w modzie. Ich gośćmi będą m.in. szefowa stylistów „Vogue Polska” Karolina Gruszecka oraz dyrektor artystyczna The Designer Gallery, reżyserka i choreografka pokazów Kasia Sokołowska.

Łowcy trendów będą mieli okazję odkryć najświeższe kolekcje światowych marek obecnych w The Designer Gallery, a dla ciekawych, którzy odwiedzą jak największą liczbę butików, przygotowaliśmy specjalne nagrody.

Więcej szczegółów już wkrótce na Vogue.pl.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Druga edycja Shopping Experience powered by „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij