Znaleziono 0 artykułów
24.11.2021

Dua Lipa rusza z podcastem i newsletterem

24.11.2021
Dua Lipa (Fot. Getty Images)

Dua Lipa uruchamia platformę „Service95”. W darmowym, cotygodniowy newsletterze artystka będzie się dzielić adresami swoich ulubionych miejsc, ale i przemyśleniami na temat najważniejszych wydarzeń na świecie. Częścią projektu jest też podcast „At Your Service”, w którym Lipa będzie przeprowadzać wywiady z aktywistami i swoimi najbliższymi przyjaciółmi.

Dua Lipa nazywana jest nową królową popu, „Madonną pokolenia Z”. Brytyjska wokalistka ma na koncie trzy nagrody Grammy, a na Instagramie śledzi ją ponad 75 milionów osób. To właśnie z myślą o fanach artystka zdecydowała się uruchomić platformę „Service95”.

Od dawna marzyłam o tym, aby dzielić się z fanami moimi ulubionymi miejscami. To moje hobby. Robię listy wszystkiego: miejsc z dobrym jedzeniem, najlepszych piosenek, rankingi hoteli i salonów kosmetycznych – mówiła piosenkarka dziennikarce brytyjskiej edycji „Vogue’a”.

Tematyka newslettera nie będzie skupiać się wyłącznie na treściach lifestyle’owych. Dua Lipa, założycielka fundacji Sunny Hill Foundation, pomagającej społeczności z Kosowa, chce uwrażliwiać fanów na sprawy społeczne. W „Service95” pojawią się artykuły na temat ważnych wydarzeń z całego świata. Z kolei do podcastu „At Your Service” wokalistka zaprosi aktywistów, którzy opowiedzą o swojej pracy i jak można zmieniać świat na lepsze. – Idea newslettera polega na dzieleniu się informacjami i pomaganiu sobie nawzajem – zdradza piosenkarka.

Newsletter „Service95” rusza na początku 2022 roku, ale już można go subskrybować. Na osoby, które jako pierwsze zapiszą się do newslettera, czekać będą niespodzianki.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij