Znaleziono 0 artykułów
23.11.2022

Emily Ratajkowski w stylizacji inspirowanej Lady Di

23.11.2022
Emily Ratajkowski (Fot. Getty Images)

Księżna Diana wciąż uważana jest za ikonę stylu. Jej kreacjami inspirują się nie tylko Kate Middleton i Meghan Markle, ale także rzesze kobiet na całym świecie. Wsród nich znalazła się Emily Ratajkowski, która na spacer po Nowym Jorku zdecydowała się na look utrzymany w estetyce athleisure. 

Księżna Diana zapoczątkowała wiele trendów, a jej looki z przełomu lat 80. i 90., bazujące na athleisure, casualu czy normcore, pozostają aktualne do dziś. To właśnie Lady Di wylansowała wygodne kolarki, czapki z daszkiem, oversize’owe okrycia wierzchnie i dżinsy włożone w cholewki butów. Udowadniała także, że sportowe ubrania sprawdzają się nie tylko na siłowni.

Stylem Lady Di inspirują się gwiazdy. Elizabeth Debicki na premierze piątego sezonu „The Crown” zachwycała w sukni Diora do złudzenia przypominającej kreację Diany z 1987 roku, a Hailey Bieber na łamach francuskiego „Vogue’a” odtwarzała najsłynniejsze looki księżnej.

Emily Ratajkowski w Nowym Jorku (Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News)

Nawiązania do stylu Lady Di znajdziemy także w stylizacjach Emily Ratajkowski. Modelka wybrała się na spacer po Nowym Jorku z rocznym synkiem, Sylvestrem. Na tę okazję założyła niebieską bejsbolówkę, oversize’ową kurtkę vintage i dżinsy wsunięte w białe kowbojki. Włosy spięła w niedbały koczek, a w dłoni trzymała ulubiony napój nowojorczyków – kawę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij