Znaleziono 0 artykułów
26.02.2024

Emma Watson luźne baggy jeans wiosną nosi do eleganckiego trencza

26.02.2024
Emma Watson w baggy jeans i modnym beżowym trenczu (Fot. Getty Images)

Wydaje się, że Emma Watson rzadko popełnia błędy, dotyczy to również jej stylizacji. A jednocześnie nie poddaje się powszechnym zasadom. Podczas mediolańskiego tygodnia mody, gdy większość gwiazd nosi spodnie slim fit lub modele z prostą nogawką, aktorka zdecydowała się baggy jeans o obniżonej talii. Model, który w tym sezonie miał odejść w niepamięć, zestawiła z ponadczasowym trenczem.

Emma Watson nie zaprząta sobie głowy trendami. Pozostaje wierna swoim ulubionym modelom ubrań, tworząc garderobę, odzwierciedlającą jej wyczucie stylu.

Emma Watson nosi niepopularne w tym sezonie jeansy baggy

Emma Watson pojawiła się w Mediolanie z okazji tygodnia mody jesień-zima 2024-2025. Oprócz eleganckiej, minimalistycznej stylizacji z delikatną koszulą w paski i jasnym sweterkiem, aktorka zaprezentowała również bardziej swobodny look. Aktorka została sfotografowana w niezobowiązującym zestawie, zgodnym z jej stylem, lecz wyłamującym się z najnowszych trendów.

Emma Watson nosi spodnie z szeroką nogawką we francuskim stylu

W sezonie, w którym na pierwszy plan wysuwają się spodnie z wysokim stanem, o dopasowanym kroju lub prostej nogawce, Emma Watson nosi jeansy baggy. Model, o którym branża modowa chciała już zapomnieć, w wydaniu aktorki wygląda stylowo – połączyła go z ponadczasowym beżowym trenczem, dając wyraz charakterystycznej dla siebie swobodzie. Jasne spodnie zestawiła z granatowymi adidasami Gazelle i prostym sweterkiem w liliowym odcieniu. Swój look uzupełniła czarną torebką Duet Handbag od Prady. Makijaż i fryzura gwiazdy były naturalne.

Emma Watson wiosną pozostaje wierna baggy jeans (Fot. Getty Images)

Emma Watson stawia na nowe ścieżki kariery

W ostatnich latach Emma Watson rezygnuje z aktorstwa na rzecz innych ścieżek kariery. Ostatni film z jej udziałem, „Małe kobietki”, mogliśmy oglądać w 2019 roku. Od tamtej pory aktorka wyreżyserowała reklamę perfum Prada oraz ukończyła studia magisterskie z kreatywnego pisania na Uniwersytecie Oksfordzkim, podczas których stworzyła sztukę teatralną. Oprócz tego, jest założycielką i członkinią „Time's Up UK” oraz ambasadorką Dobrej Woli UN Women. Podczas publicznych wystąpień wspierała ruch Black Lives Matter, wypowiadała się na temat konfliktu izraelsko-palestyńskiego i praw osób transpłciowych.

Wiosną 2023 razem ze swoim bratem Alexem stworzyła firmę produkującą gin o nazwie „Renais”, wytwarzany z winogron pochodzących z francuskich winnic (w tym z winnicy swojego ojca, Chrisa), co może mieć związek z jej zamiłowaniem do francuskiej elegancji.

Zobacz także:

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Emma Watson luźne baggy jeans wiosną nosi do eleganckiego trencza
Proszę czekać..
Zamknij