Znaleziono 0 artykułów
29.11.2023

„Forst”: Nowy serial Netflixa z Borysem Szycem na podstawie kryminałów Remigiusza Mroza

29.11.2023
Netflix prezentuje zapowiedź i pierwsze zdjęcia serialu Forst z Borysem Szycem w roli głównej (Fot. Jan Wierzejski, Materiały prasowe Netflix)

Nowy serial Netflixa „Forst”, adaptacja powieści Remigiusza Mroza, będzie nie lada gratką nie tylko dla fanów kryminałów. Jest tu spisek sięgający czasów II wojny światowej, jest reżyser Daniel Jaroszek, który debiutował świetnym „Johnnym” i jest też gwiazdorska obsada z Borysem Szycem i Małgorzatą Hajewską-Krzysztofik na czele. Zobacz zwiastun serialu.

Komisarz Forst z bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza trafi na ekran

„Forst” to produkcja powstała na motywach powieści "Ekspozycja” i „Przewieszenie” autorstwa Remigiusza Mroza, który wyjątkowo również pojawi się na ekranie. Jesteśmy pewni, że serial zachwyci wszystkich fanów opowieści z dreszczykiem i polskich gór. Jego historia rozgrywa się bowiem u podnóża Tatr, będących areną brutalnych morderstw, którym czoło stawia właśnie komisarz Forst. Wraz z pomocą znajomej dziennikarki wspólnie odkrywają spisek sięgający korzeniami czasów II wojny światowej.


Gwiazdorska obsada nowej produkcji Netflixa. Kiedy premiera serialu „Forst”?

W obsadzie nowej produkcji Netflixa w reżyserii Daniela Jaroszka - laureata Nagrody Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz czterech Orłów - znajdziemy najzdolniejszych polskich aktorów. Wśród nich jest m.in. Borys Szyc, który wcieli się w głównego bohatera, oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, którą ostatnio mogliśmy podziwiać w najnowszym dziele Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, „Kobiecie z…”. Obok nich na ekranie zobaczymy m.in. Zuzannę Saporznikow, Aleksandrę Grabowską i Szymona Wróblewskiego. Dokładna data premiery serialu jeszcze nie jest znana, ale Netflix zapowiada, że serial trafi na platformę w pierwszej połowie 2024 roku.

„Forst”: Nowy serial Netflixa (Fot. Jan Wierzejski, Materiały prasowe Netflix)

Serial „Forst” to już kolejna w historii adaptacja powieści Remigiusza Mroza  

„Forst”, nakręcony na podstawie serii kryminałów Remigiusza Mroza, to kolejna ekranizacja, którą jeden z najpopularniejszych współczesnych polskich pisarzy ma w swoim portfolio. W seriale przekształcono bowiem także inne jego powieści, m.in. cykl o Chyłce, „Behawiorystę” oraz „Wotum nieufności”.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij