Znaleziono 0 artykułów
10.11.2023
Artykuł partnerski

Hisense, czyli lodówka z przyszłości

10.11.2023
Fot. Materiały prasowe

Lodówki Hisense oferują sterowanie przez aplikację z dowolnego punktu na ziemi, elektroniczny wykaz produktów i powiadomienia o terminach ważności.

Zastanawialiście się kiedyś, jak mogłaby działać lodówka idealna? Sterowanie przez aplikację z dowolnego punktu na ziemi, elektroniczny wykaz produktów, lista zakupów i powiadomienia o terminach ważności to tylko kilka przydatnych funkcji, które oferują lodówki Hisense. Przyglądamy się im dokładnie.

Fot. Materiały prasowe

Innowacyjne rozwiązania: Sterowanie głosowe, wykaz produktów i powiadomienia o terminach ważności

Wyobraź sobie, że na zakupy jeździsz nie częściej niż raz na dwa tygodnie. Twoja lodówka jest tak pojemna i wrażliwa na potrzeby określonych produktów, że mieszczą się w niej i w komfortowych warunkach czekają aż po nie sięgniesz. A gdybyś zapomniała, co w niej masz, albo chciała sprawdzić, czy nikt z domowników nie wykorzystał składników potrzebnych do przygotowania kolacji, w każdym momencie, z dowolnego miejsca na ziemi, możesz zdalnie sprawdzić stan półek i szuflad. Dzięki powiadomieniom system przypomni ci też o upływającym terminie ważności poszczególnych produktów. Szybko przekonasz się, ile pieniędzy i energii zaoszczędzisz, nie wyrzucając jedzenia. A jeśli będziesz potrzebować inspiracji do kulinarnych eksperymentów, sięgniesz po jeden ze 151 wypróbowanych przepisów, które możesz oglądać na dużym i wygodnym ekranie lodówki.

„Współpracująca lodówka” pozwoli również bez wchodzenia do kuchni podnieść albo obniżyć temperaturę w określonej części, np. rozmrozić mięso na grilla, podczas gdy ty wracasz do domu i stoisz w uciążliwym korku. Wyobraź sobie, że tę operację możesz przeprowadzić głosowo, nie odrywając rąk od kierownicy albo nie przerywając zagniatania ciasta. System sterowania lodówki współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant. Kilkoma słowami możesz więc zamrażarkę zmienić w chłodziarkę lub komorę zero, gdzie temperatura wynosi dokładnie zero stopni. To warunki idealne do rozmrażania i przechowywania jajek, które będą świeże nawet przez kilka tygodni.

Fot. Materiały prasowe

Ale to nie koniec przydatnych funkcji. Lodówka pomoże ci ułożyć listę zakupów na wbudowanym ekranie dotykowym – po jednym kliknięciu ten wykaz zaktualizuje się na twoim telefonie. System podpowie ci nie tylko, co należy kupić, lecz także gdzie najlepiej przechowywać dany produkt.

Zdrowie przede wszystkim: Zawartość składników odżywczych i ograniczenie bakterii oraz grzybów

Jesteś zaintrygowana? To oczywiste, że praktyczne, innowacyjne rozwiązania, które pomagają zaoszczędzać czas, są dziś na wagę złota. Ale największe walory używania lodówki Hisense tkwią w czymś innym – w jakości przechowywanego jedzenia. Podział na komory w lodówce zapobiega łączeniu się zapachów, w dodatku umożliwia łatwą, szybką i precyzyjną regulację temperatury dostosowaną do właściwości określonego produktu. Mowa o zachowaniu wartości odżywczych, ale też uniknięciu namnażania się bakterii. Na straży bezpieczeństwa stoi także uszczelka antybakteryjna Antibacterial Guard, która zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii (eliminuje ich 99,99 proc.), stwarzając higieniczne środowisko przechowywania.

Nowoczesny sprzęt to również taki, który jest w stanie monitorować sposób użytkowania i dokonywać autodiagnostyki. Lodówka Hisense poinformuje cię o częstotliwości otwierania drzwi i nawykach użytkowania. Powiadomi też o ewentualnych problemach – potrzebie regulacji lub naprawy danej części. Precyzyjne informacje przekazane obsłudze klienta sprawią, że problem będzie rozwiązany szybciej i skuteczniej.

Fot. Materiały prasowe

Szlachetna estetyka: Minimalizm i stal, czyli funkcjonalny ponadczasowy design i kilka udogodnień

Perfekcjonizm projektu i wykonania ma swoje odbicie we wzornictwie. Płaskie drzwi z zagłębionymi uchwytami sprawiają, że sprzęt wtapia się w zabudowę kuchenną. Jest utrzymany w ponadczasowym minimalistycznym stylu, eksponuje szlachetny materiał.
W środku uwagę zwracają solidne metalowe wsporniki półek, z możliwością łatwej regulacji w pionie. Dzięki czemu przestrzeń do przechowywania bez problemu dostosujesz do wielkości naczyń i produktów.

Praktycznym rozwiązaniem jest ekran na drzwiach, który przydaje się w kuchni na wiele sposobów. Możesz potraktować go jako tablicę ogłoszeń – zostawić odręcznie wykonaną notatkę dla domowników, wyeksponować rysunki zrobione przez dzieci bezpośrednio na ekranie palcami lub galerię rodzinnych zdjęć, które przywołają wasze najlepsze wspomnienia. Wreszcie możesz udostępniać ekran – dzięki współpracy z systemem Android wyświetlać na nim mecz albo ulubiony serial, który zrelaksuje cię podczas przygotowywania posiłku.

W nowoczesnej lodówce nie zabraknie też kostkarki do lodu czy starego dobrego minutnika, choć w nowoczesnej wersji. Wygodny dystrybutor lodu może wyprodukować 2,2 kg lodu dla całej rodziny w ciągu dnia. Możesz wybierać między kostkami lub lodem kruszonym, a jeśli masz ochotę na zimny napój bez lodu, możesz zdecydować się na zimną wodę z dystrybutora, pobieraną bez otwierania drzwi. Elektroniczny timer przypomni o tym, że należy już wyjąć schłodzony deser, przelać do formy rosnące ciasto albo podlać wodą pieczeń.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij