Znaleziono 0 artykułów
26.10.2021

Hailey Bieber nosi fryzurę w najmodniejszym odcieniu sezonu

26.10.2021
(Fot. Getty Images)

Po jasnych fryzurach z lata pora na coś bardziej stonowanego. Fryzjerzy coraz częściej proponują tak zwany „odcień hibernacji”, czyli stylizację w ciemniejszej i cieplejszej kolorystyce, która pozwala włosom na regenerację.  Ostatnio postawiła na nią m.in. Hailey Bieber.

Modelka zdecydowała się na brąz z delikatnym baleyagem w złocie. Dla tej fryzury stopniowo rezygnowała z kalifornijskiego blondu. Czekoladowy odcień dobrze pasuje do jej śniadej karnacji. Złote końcówki delikatnie wydobywają natomiast owal twarzy.

Dzięki „hibernacji” możemy odżywić i odbudować włosy. To także dobry wybór, kiedy lubimy siedzieć w domu oraz nie chcemy zbyt dużo czasu poświęcać na pielęgnację włosów. Najpierw trzeba jednak znaleźć odpowiedni dla siebie odcień. Musi on być ciemniejszy od tego, który zwykle nosimy. Aby włosy były zdrowe i mogły się zregenerować, należy je również odpowiednio nawilżać, odżywiać i obchodzić się z nimi delikatnie. Efekt „hibernacji” najłatwiej osiągnąć podczas kilku sesji w salonie fryzjerskim, podczas których włosy stopniowo przechodzą do ciemniejszych odcieni.

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij