Znaleziono 0 artykułów
02.01.2021

Harry Styles i Phoebe Waller-Bridge razem w teledysku

02.01.2021
(Fot. materiały prasowe)

Piosenkarz i twórczyni „Fleabag” połączyli siły w klipie „Treat People With Kindness”, w którym dali popis tanecznych możliwości. Oboje noszą retro garnitury, oczywiście od Gucci.

Harry Styles i Phoebe Waller-Bridge to duet niespodziewany, ale doskonały. Twórczyni „Fleabag” wystąpiła gościnnie w nowym teledysku wokalisty do piosenki „Treat People With Kindness”. To kolejny (po „Watermelon Sugar” i „Golden”) singiel promujący jego ostatnią płytę „Fine Line”.

 

W czarno-białym klipie utrzymanym w klimacie retro kabaretu, duet dał popis tanecznych umiejętności. Za układ odpowiadał Paul Roberts, znany tancerz i choreograf takich gwiazd jak Spice Girls, Prince czy Diana Ross.

W teledysku uwagę przyciąga nie tylko taniec, ale również kreacje. Para wystąpiła w połyskujących marynarkach, swetrach w romby i białych dzwonach. Wszystko oczywiście od Gucci. Za stylizację odpowiadał Harry Lambert, stały współpracownik Stylesa, który współtworzył historyczną okładkę „Vogue’a” z gwiazdorem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @harrystyles

„Czuję się świetnie w swojej skórze i tańczę dalej. Może uda nam się znaleźć miejsce, w którym poczujemy się w końcu dobrze i będziemy dla siebie mili”, śpiewa piosenkarz. Z taką energią można wejść w nowy rok. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij