Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Efektywny minimalizm, czyli pielęgnacja według Foreo

25.05.2023
Jak działają urządzenia do pielęgnacji skóry marki Foreo (Fot. Materiały prasowe)

Niezmiennie podziwiamy minimalistyczny styl mieszkanek Skandynawii. W pielęgnacji także wyznają one zasadę „mniej znaczy więcej”. Wybierają kosmetyki o prostych, lecz skutecznych składach i chętnie ufają technologii. Ich pielęgnacyjny rytuał łatwo zastosować na co dzień.

W ciągu dziesięciu lat istnienia marka Foreo dała się poznać jako producent urządzeń prostych w obsłudze, a przy tym niezwykle skutecznych i bazujących na zaawansowanej technologii. Każde, bez względu na przeznaczenie, stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Produkty marki doskonale uosabiają ducha skandynawskiego minimalizmu, który coraz częściej odnosi się nie tylko do mody, ale i do pielęgnacji. Skandynawki cenią sobie naturalny, nonszalancki look, który osiągają przy wykorzystaniu niewielu, ale za to wysokiej jakości produktów, stawiają też na nieskomplikowaną, lecz efektywną pielęgnacyjną rutynę.

Jak działają urządzenia do pielęgnacji skóry marki Foreo (Fot. Materiały prasowe)

Wykorzystanie trzech najbardziej znanych produktów w ofercie Foreo – szczotki LUNA™4. Liftingującego urządzenia BEAR™, a także UFO™, który stworzono do stosowania w duecie z maskami w płachtach, to szybki przepis na kompleksowy pielęgnacyjny rytuał, który pozwoli dogłębnie oczyścić skórę, maksymalnie napiąć ją i ujędrnić, a także pozostawić nawilżoną, rozświetloną i miękką w dotyku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij