Znaleziono 0 artykułów
06.12.2021

Jennifer Lawrence olśniewa na premierze „Nie patrz w górę”

06.12.2021
Fot. Getty Images

5 grudnia w Nowym Jorku odbyła się premiera „Nie patrz w górę”. Jennifer Lawrence, która gra jedną z głównych ról w netfliksowej komedii, pojawiła się w złotej sukni glamour, podkreślającej ciążowy brzuch gwiazdy.

Na nowojorską premierę filmu, który – jak twierdzi reżyser Adam McKay – powstawał z myślą o Jennifer Lawrence, aktorka założyła wyszywaną cekinami, długą złotą suknię od Diora. Tył kreacji ozdobiony został peleryną z szyfonowego materiału. Włosy aktorki upięto w kok, z opadającymi z przodu kosmykami. Urodę Jennifer podkreślał delikatny makijaż, wytworność stylizacji – biżuterią od Tiffany & Co.

Fot. Getty Images

Złota suknia podkreślała ciążowy brzuch Jennifer Lawrence. We wrześniu 2021 roku aktorka potwierdziła, że wraz z mężem Cookem Maroney’em, spodziewa się dziecka.

W filmie „Nie patrz w górę” Jennifer Lawrence gra studentkę astronomii, Kate. Wraz z profesorem Randall’em Mandym (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że Ziemi grozi kolizja z krążącą w Układzie Słonecznym kometą. Mają pół roku, aby ostrzec ludzkość o nadchodzącej katastrofie i sprawić, aby świat uzależniony od mediów, wreszcie spojrzał w górę.

Fot. Getty Images

U boku Lawrence i DiCaprio wystąpią Meryl Streep, Cate Blanchett, Timothée Chalamet, Ariana Grande i Kid Cudi. Światowa premiera netfliksowego filmu już 24 grudnia.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij