Znaleziono 0 artykułów
30.06.2022

Jennifer Lopez w dzwonach i białej koszuli

30.06.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez ponownie postawiła na dzwony, tym razem zestawiając je z bluzką z okrągłym kołnierzykiem. Reporterzy sfotografowali gwiazdę w towarzystwie Emme, także w dżinsie.

Jennifer Lopez to mistrzyni stylu, która sprawnie łączy wygodę i seksapil, retro i trendy, ulubione elementy z nowymi dodatkami. Kilka dni temu piosenkarka odwiedziła ukochanego, Bena Afflecka, na planie filmowym w Los Angeles. Gwiazda zachwyciła w dzwonach z wysokim stanem, do których dobrała białą koszulę w stylu wiktoriańskim. Stylizację uzupełniła czarnymi szpilkami na platformie i okularami przeciwsłonecznymi.

Fot. Getty Images

Wokalistce towarzyszyła Emme, która założyła obszerne dżinsy, tenisówki i koszulkę moro. Niedawno Jennifer wystąpiła w towarzystwie Emme podczas koncertu na gali charytatywnej Blue Diamond. Razem wykonały utwór Christiny Perri „A Thousand Years” oraz hit JLo „Let's Get Loud”. Wokalistka powiedziała o córce, że uwielbia pojawiać się z nią na scenie. Przedstawiła ją publiczności, używając przy tym zaimków neutralnych płciowo.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij