Znaleziono 0 artykułów
25.08.2023

Stylizacja Kai Gerber na koniec lata: Baletki Mary-Jane i spodnie cargo

25.08.2023
Kaia Gerber (Fot. Getty Images)

Wśród gwiazd ze stylem wyluzowanej dziewczyny z Los Angeles króluje Kaia Gerber. Kiedy modelka nie pracuje, stawia na klasykę i wygodę. Chętnie nosi ulubione baletki Mary-Jane i luźne spodnie cargo.

Niezawodna i najwygodniejsza stylizacja, by załatwiać w niej codzienne sprawy? Płaskie buty i luźne spodnie. Właśnie w takim stroju można było niedawno zobaczyć Kaię Gerber na ulicach Los Angeles. Jej stylizacja pokazuje, że luźne spodnie cargo mogą stać się bardzo dziewczęcym elementem garderoby, jeśli zestawi się je z baletkami.

Kaia Gerber w stylizacji na ostatnie dni lata

Na popołudniowy spacer w Los Angeles it-girl wybrała brązową, zapinaną na guziki koszulę z krótkimi rękawami, odsłaniającą brzuch. Zestawiła ją z granatowymi spodniami cargo z wygodnym, niskim stanem. 21-latka dobrała do tego zamszowe baletki Mary-Jane marki Dôen w obecnie wyprzedanym szmaragdowym odcieniu. Całość uzupełniały duża bawełniana torba na ramię, eleganckie okulary przeciwsłoneczne Céline i delikatne, złote kolczyki.

Kaia Gerber w spodniach cargo i baletkach Mary-Jane (Fot. Getty Images)

Gerber bez wątpienia pokochała ten konkretny model butów Mary-Jane. Została sfotografowana już wcześniej z chłopakiem Austinem Butlerem i przyjaciółmi w dokładnie tej samej parze baletek Dôen.

Kaia Gerber rozpoczyna karierę aktorską

Choć Gerber powróciła na wybieg podczas pokazu Valentino na jesień-zimę 2023, ma zamiar również podbić wielki ekran. Modelka gra w komedii „Bottoms”, która w Stanach miała już premierę. W przyszłości zobaczymy ją także w nowym filmie Maxa Minghelli, u boku Elisabeth Moss i Kate Hudson.

Zobacz także:

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylizacja Kai Gerber na koniec lata: Baletki Mary-Jane i spodnie cargo
Proszę czekać..
Zamknij