Znaleziono 0 artykułów
03.06.2022

„Silne Razem”: Kolejna odsłona cyklu w KinoGramie

03.06.2022
Kadr z filmu „Kraina miodu” (Fot. materiały prasowe)

W KinoGramie w warszawskiej Fabryce Norblina odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Silne Razem”. 9 czerwca na ekranie zobaczymy „Krainę miodu”, a w dyskusji o szczęściu wezmą udział Katarzyna Miller, Marzena Rogalska i Katarzyna Zawadzka.

„Silne Razem” to inicjatywa kina KinoGram w warszawskiej Fabryce Norblina. W ramach cyklu pokazywane są filmy dotyczące znaczenia kobiet we współczesnym świecie, a po projekcji odbywa się dyskusja z inspirującymi postaciami. – Mamy nadzieję, że naszymi spotkaniami przyczynimy się do budowania silnej świadomości o sile i potencjale kobiet – mówi Anna Zoll, dyrektorka generalna KinoGramu.

W kolejnej odsłonie cyklu, w czwartek 9 czerwca o 19.00 KinoGram zaprezentuje dokument „Kraina miodu”. Film o 50-letniej Hatidze, która w macedońskiej wiosce hoduje pszczoły, został doceniony na całym świecie – otrzymał dwie nominacje do Oscara w 2020 roku w kategoriach Najlepszy Film Dokumentalny i Najlepszy Film Międzynarodowy, zdobył też trzy nagrody na festiwalu Sundance i cztery na 16. Millennium Docs Against Gravity. 

Po pokazie odbędzie się dyskusja z zaproszonymi gośćmi, między innymi o szczęściu. Wezmą w niej udział psychoterapeutka i autorka poradników Katarzyna Miller, dziennikarka Marzena Rogalska i aktorka Katarzyna Zawadzka, a spotkanie poprowadzi Anna Zoll.

Katarzyna Miller (Fot. materiały prasowe)

Bilety są dostępne w aplikacji Fabryka Norblina oraz na stronie bilety.kinogram.pl.

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. „Silne Razem”: Kolejna odsłona cyklu w KinoGramie
Proszę czekać..
Zamknij