Znaleziono 0 artykułów
26.09.2019

Kolejny Royal Wedding już za rok

26.09.2019
(Fot. Peter Byrne/Press Association/East News)

Księżniczka Beatrycze zaręczyła się z milionerem Edoardem Mapellim Mozzim. Para spotyka się od października ubiegłego roku. 

Przed nami kolejny Royal Wedding! Tym razem na ślubnym kobiercu stanie księżniczka Beatrycze. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson oraz wnuczka Elżbiety II zaręczyła się z włoskim milionerem Edoardo Mapellim Mozzim. Radosną nowiną podzieliła się siostra Beatrycze,, która udostępniła na Instagramie zdjęcia pary, gratulując zakochanym. „Jesteście sobie pisani” – napisała księżniczka Eugenia, której wesele odbyło się zaledwie rok temu.

Beatrycze i Edoardo zaczęli spotykać się w październiku ubiegłego roku, jednak jako para zadebiutowali dopiero w marcu, gdy włoski milioner towarzyszył księżniczce podczas oficjalnej gali w National Portrait Gallery. Para zaręczyła się podczas wspólnych wakacji we Włoszech, które zakończyli na ślubie przyjaciółki, Mishy Nonoo. Na ceremonii pojawiło się wiele gwiazd i arystokratów, m.in. książę Harry i księżna Meghan

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, mogąc podzielić się tą informacją. Nie możemy doczekać się wspólnej przygody i tego, gdzie ona nas zaprowadzi” – napisali Beatrycze i Edoardo w oświadczeniu. „Dzielimy wiele wspólnych pasji i wartości, dlatego wiemy, że czeka nas wiele lat pełnych miłości i szczęścia”. Para pobierze się już w przyszłym roku.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Kolejny Royal Wedding już za rok
Proszę czekać..
Zamknij