Znaleziono 0 artykułów
02.12.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja biżuterii „Umiar x Alicja Werniewicz”

02.12.2021
(Fot. Mateusz Stankiewicz)

Najnowsza kolekcja biżuterii Umiar powstała we współpracy ze stylistką gwiazd i konsultantką mody Alicją Werniewicz. Podstawę linii stanowią perły oraz geometryczne kształty. Dominuje perłowy choker, który można nosić na kilka sposobów. W kolekcji pojawiła się także nowość w ofercie marki – autorskie jedwabne apaszki.

– Przygotowując z Alicją koncepcję wspólnej kolekcji, rozmawiałyśmy o tym, co nam się podoba i czego nam brakuje. Alicja ma niesamowite wyczucie stylu, doświadczenie i wiedzę, które w zasadniczy sposób wpłynęły na nasze myślenie o nowych modelach i ich finalny wygląd – mówią założycielki i projektantki marki Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska. 

Najważniejszym elementem najnowszej kolekcji jest przylegający do szyi choker. Jego zapięcie składa się z koła, przez które przełożono zawieszkę, zakończoną subtelną perłą. W kolczykach – kołach powtórzono perłowy motyw. Dołączono do nich specjalnie zaprojektowane nakładki, które w zależności od upodobań, można nosić w dowolnych konfiguracjach.

Na miłośniczki błyskotek czeka też niespodzianka – kolekcji oprócz biżuterii pojawiła się nowość w ofercie marki – autorskie jedwabne apaszki. Występują w dwóch wzorach – jako geometryczny splot w kontrastujących kolorach i powielony emblemat, łączący inicjały Alicji Werniewicz z nazwą Umiar. 

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz
Asystent fotografa: Gabriel Orłowski
Stylizacja: Alicja Werniewicz
Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska
Modelka: Liza | Selective Management

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij