Znaleziono 0 artykułów
03.03.2023

Podróż do odległych zakątów świata z marką L’OR

03.03.2023
L’OR Espresso Colombia (Fot. Materiały prasowe)

Pachnące przyprawami Indie, szlachetna Kolumbia, może górzysta Papua-Nowa Gwinea? Każdy z tych krajów ma wiele do zaoferowania. Doskonale wie o tym marka L’OR, która oferuje kawę najwyższej jakości. Kolekcja kapsułek L’OR Origins do ekspresów Nespresso® Original* czerpie z tych obszarów i prezentuje kawy, które idealnie podkreślają miejsce swojego pochodzenia.

Picie kawy jest celebrowane wszędzie, nawet w najdalszych zakątkach świata. Napój łączy ludzi, dla większości kawoszy jest prawdziwą pasją, a w niektórych przypadkach nawet drogą kariery. Jej aromat może kojarzyć nam się z miłymi wspomnieniami, a sama kawa ma niesamowitą właściwość poprawiania nastroju.

Jedną ze światowych marek oferujących najznakomitsze kawy na rynku, jest L’OR. Marka z francuskim rodowodem narodziła się z ambicji do zaoferowania najlepszego wyboru kaw miłośnikom głębokiego smaku. Czerpiąc inspirację ze złota, czyli symbolu elegancji i najwyższej jakości, wprowadziła na rynek kapsułki dobierane z największą starannością. Mieszanka ziaren tworząca każdą kapsułkę jest tworzona przez zespół pasjonatów, którzy wyszukują najsmaczniejsze kawy z całego świata. Kolekcja L’OR Origins powstała z myślą o tym, by każdy mógł odkryć najbardziej odległe zakątki świata bez wychodzenia z domu.

Fot. Materiały prasowe

Trzy smaki L’OR Origins podkreślają inny kraj ich pochodzenia. Kawa o delikatnie owocowych, a zarazem korzennych nutach z dodatkiem ciemnego karmelu i kakao to propozycja z Indii. L’OR Espresso Colombia to natomiast pełne i wyraziste espresso na bazie szlachetnych ziaren Arabica uprawianych w kolumbijskich Andach. Trzecia propozycja to Papua New Guinea. Charakteryzująca się owocowymi nutami i słodkim aromatem drewna, pochodzi z Gór Centralnych Papui-Nowej Gwinei. Kapsułki L'OR Origins są kompatybilne z ekspresami Nespresso® Original*


*Nespresso®️ - Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij