Znaleziono 0 artykułów
23.12.2022
Artykuł partnerski

Świąteczny czas z Rado

23.12.2022
(Fot. materiały prasowe)

Szukasz gwiazdkowego prezentu last minute? Zegarki dla niej i dla niego z kolekcji True Square Open Heart marki Rado spełnią potrzeby wyrafinowanych minimalistów. Wykonane z ceramiki, łączą klasyczną elegancję z nowoczesną formą. 

Nieprzypadkowo zegarki należą do ulubionych prezentów. Ofiarujący cieszą się, mogąc je wręczać, a obdarowani doceniają taki podarunek. Czasomierze to więcej niż piękny przedmiot – niosą ze sobą przesłanie. Chwytaj dzień, każdy moment jest cenny, najważniejsze chwile spędza się z najbliższymi.

(Fot. materiały prasowe)

Ze świętami kojarzą się modele eleganckie, luksusowe i ponadczasowe. Przydadzą się odrobina gwiazdkowego blasku, wyraziste barwy, nowoczesne kształty. Kolekcja True Square Open Heart marki Rado już samą nazwą nawiązuje do celebracji. „Otwarte serce” odnosi się do emocji towarzyszących Gwiazdce, pakowaniu prezentów, odkrywaniu pod choinką skarbów. „Open Heart” ma także całkiem dosłowne znaczenie – na kwadratowej tarczy odsłonięto misternie wykonane wnętrze zegarka. Jednocześnie patrzymy więc na typową tarczę ze wskazówkami i na precyzyjny mechanizm automatyczny R734, który skrywa się w środku. Obserwowanie działania niezwykłej zegarmistrzowskiej technologii hipnotyzuje – to jak zaproszenie do świata baśni, w którym wszystko jest możliwe.

Kolekcja True Square Open Heart marki Rado pozwala więc w pełni docenić miłość najbliższych, którzy ofiarują nam tak szczególny prezent, i święta – czas, gdy światło pokonuje ciemność, na niebie błyszczą gwiazdy, a w domach choinkowe lampki.

(Fot. materiały prasowe)

Ten taniec światła powtarza także zegarek Rado. By mógł zalśnić pełnią blasku, na tarczy umieszczono drobne diamenty, wyznaczające kolejne godziny dnia. Zdobienie harmonizuje z prostotą całości projektu. Zegarek dla niej powstał z białej, a dla niego z czarnej ceramiki. Rzemieślnicza doskonałość, lekki połysk, gładka faktura sprawiają, że użytkowanie zegarka to wielozmysłowe doświadczenie. Jak yin i yang, biel i czerń, kobiecość i męskość kontrastują ze sobą, jednocześnie tworząc nierozerwalny splot.

Wśród najpiękniejszych prezentów pod choinkę warto zwrócić uwagę także na inne modele szwajcarskiej firmy. Specjalna jubileuszowa wersja zegarka DiaStar – DiaStar Original 60-Year Anniversary Edition – spodoba się minimalistkom, które przykładają wagę do luksusowych materiałów, precyzyjnego mechanizmu i intrygujących form. Czasomierz powstał we współpracy ze szwajcarskim projektantem Alfredo Häberlim. Oprawiono go w promieniowo szczotkowaną część górną koperty z materiału Ceramos™, z polerowanymi kątami i detalami, osadzoną na monochromatycznej kopercie ze stali nierdzewnej. Wśród detali wyróżnia się szafirowe szkło z sześciokątnymi fasetami, które symbolizują 60 lat tradycji modelu. Dodatkowy atut: w zestawie znajdziemy bransoletę mediolańską z plecionej siateczki ze stali nierdzewnej oraz szary pasek w cętki. System EasyClip ułatwia szybką metamorfozę. Niezwykły zegarek przypomina rzeźbę albo krajobraz księżycowy lśniący srebrzystym blaskiem.

(Fot. materiały prasowe)

Dla niego Rado proponuje inny bestseller, w którym zaklęto bogactwo dziedzictwa marki. Niezwykła precyzja, sportowy, choć elegancki design, wyjątkowa wytrzymałość – Captain Cook Chronograph dotrzymuje kroku wymagającym mężczyznom, którym każdy dzień daje szansę na nową przygodę. Czasomierz charakteryzuje się widocznymi krawędziami, wykonanymi z odpornego na zarysowania szkła szafirowego z powłoką antyrefleksyjną. Tak jak w modelu kobiecym, tu również dysponujemy paskami do wyboru, by łatwiej dobrać ulubiony dodatek do stylizacji. Pasek ze złotym pasem pośrodku, niebieski ze skóry oraz w kolorze głębokiego błękitu – ten pierwszy sprawdzi się podczas Gwiazdki do marynarki, drugi – do pracy z granatowym garniturem, trzeci na wakacjach, nie tylko na jachcie. 

Rado to synonim jakości od ponad stu lat. Perfekcyjny prezent dla niej i dla niego znajdziemy już dzisiaj w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym szwajcarskiej marki.  

Anna Konieczyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Świąteczny czas z Rado
Proszę czekać..
Zamknij