Znaleziono 0 artykułów
09.05.2019

Konkurs: Wygraj wejściówkę na debatę „Vogue Polska”

09.05.2019
Kadr z filmu "Zniknięcie mojej matki" (Fot. Materiały prasowe)

Jako patron 16. edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, „Vogue Polska” zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na pokaz filmu „Zniknięcie mojej matki” oraz dyskusję wokół filmu pt. „O czym nie mówią nam modelki”.

Dokument Beniamina Barresse opowiada historię matki reżysera, Benedetty Barzini, włoskiej modelki i gwiazdy pierwszej okładki „Vogue Italia”, która będąc u szczytu sławy, porzuciła niespodziewanie karierę na rzecz pisarstwa i walki o równouprawnienie kobiet. 

Muza Andy’ego Warhola i Salvadora Dalego została wykładowczynią, autorką oraz laureatką wielu nagród. Prowadziła bardzo intensywne życie, łącząc obowiązki matki czwórki dzieci z działalnością społeczną i naukową. 75-letnia dziś Barzini została uwieczniona w obiektywie ukochanego syna, Beniamino.

Po projekcji filmu, która odbędzie się 12 maja o godz. 18:00, planowana jest dyskusja pt. „O czym nie mówią nam modelki”, którą poprowadzi Piotr Zachara. Udział w spotkaniu wezmą Małgosia Bela, Weronika Ławniczak i Anna Tatarska. 

Mamy do rozdania trzy podwójne wejściówki na tę debatę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Benedetta Barzini pojawiła się na okładce włoskiego „Vogue’a” także w 1968 roku. Kto był autorem okładkowego zdjęcia?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@vogue.pl.

Konkurs trwa od 9 do 10 maja 2019 roku do godziny 12:00. Szcegóły wydarzenia znajdziecie na Facebooku.

Wygrywają pierwsze trzy poprawne odpowiedzi.

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Konkurs: Wygraj wejściówkę na debatę „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij