Znaleziono 0 artykułów
29.03.2022

Księżna Cambridge na Karaibach w satynowej sukni Phillipy Lepley

29.03.2022
(Fot. Księżna Kate)

Podróż księżnej Kate Middleton i księcia Williama po Belize, Jamajce i Bahamach, która rozpoczęła się 19 marca, dobiegła końca. Podczas oficjalnych spotkań na Karaibach księżna Cambridge zachwycała swoimi kreacjami. Na  ostatnie przyjęcie, na Bahamach, wybrała satynową jasnoniebieską suknię, w której przypominała Kopciuszka.

Po 6 dniach podróży księżnej Kate i księcia Williama po Karaibach 25 marca odbyła się kończąca trasę uroczystość, która miała miejsce w Baha Mar Resort w Nassau na Bahamach. Przyjęcie zostało zorganizowane przez gubernatora generalnego Bahamów Corneliusa A. Smitha. 

Książę William w swoim przemówieniu wyraził uznanie dla narodów karaibskich. – Jamajka świętuje w tym roku 60-lecie niepodległości, Belize w zeszłym roku świętowała 40-lecie niepodległości. Chcę tylko powiedzieć, że z dumą i szacunkiem popieramy decyzje, dotyczące waszej przyszłości. Związki się rozwijają. Przyjaźń trwa – powiedział książę Cambridge.

Kate Middleton, jak zwykle, wyglądała zjawiskowo i zachwycała swoją kreacją. Zdecydowała się na jedwabno-satynową suknię w kolorze jasnoniebieskim od brytyjskiej projektantki Phillipy Lepley. Wiązane delikatne kokardy na ramionach idealnie komponowały się z biżuterią, czyli kolczykami i naszyjnikiem Van Cleef & Arpels. Stylizację dopełniała małakopertówka Lulu Guinness w kolorze sukienki, a na tle torebki lśnił pierścionek zaręczynowy, noszony kiedyś przez księżną Dianę.

Idealnie proste włosy i delikatny makijaż księżnej podkreślały jej elegancję i szyk. Książę William wyglądał równie dostojnie w klasycznym czarnym smokingu.

Podczas podróży, zorganizowanej z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, książę i księżna odwiedzili Belize, Jamajkę i Bahamy, czyli kraje należące do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, w których królowa Elżbieta jako monarchini pełni funkcję głowy tych państw.

(Fot. Getty Images)

 

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij