Znaleziono 0 artykułów
20.01.2022

Księżna Kate i Książę William na pierwszym publicznym wyjściu w 2022 roku

20.01.2022
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

W środę 19 stycznia, Książe i Księżna Cambridge wybrali się z wizytą do londyńskiego Foundling Museum, którego Kate jest patronką. Swoje pierwsze oficjalne wyjście w 2022 roku poświęcili wyzwaniom z jakimi mierzą się młodzi mieszkańcy Anglii – od zdrowia psychicznego, po sytuację mieszkaniową.

Foundling Museum to miejsce, które przedstawia historię XVIII-wiecznego szpitala – pierwszego w Wielkiej Brytanii miejsca opieki nad dziećmi. Para książęca uczestniczyła w dyskusji z ekspertami, która dotyczyła m.in. problemów, z którymi zmagają się dziś młodzi ludzie.

Kate, jak zwykle, zachwyciła klasą i elegancją. Na tę okazję wybrała klasyczny płaszcz w odcieniu navy blue. Bazą był czarny golf oraz czarne, szerokie spodnie z wysokim stanem, które w pasie związała paskiem ze złotą sprzączką. Stylizację uzupełniła butami na obcasie i złotymi kolczykami. Tym razem nie były to drogie, rodzinne pamiątki, które niedawno miała na sobie podczas urodzinowej sesji zdjęciowej. Biżuteria Kate pochodzi z sieciówki Accessorize i kosztuje niecałe 40 złotych.

Z księciem Williamem (Fot. Getty Images)

Księżna jako fanka i równocześnie mistrzyni zrównoważonego i etycznego podejścia do mody, założyła ten sam płaszcz, który ostatnio miała na sobie w styczniu 2020 roku. Misja Kate, mówiąca o tym, że ponadczasowy i dobrej jakości styl, nie ma terminu ważności, została osiągnięta.

Książę William postawił za to na stylizację w luźniejszym stylu. Wprawdzie założył koszulę, która wystawała spod swetra oraz marynarkę, ale dobrał do nich szaro-granatowe dżinsy.

Na koniec wizyty para spotkała się z osobami, które w przeszłości korzystały z opieki państwa, aby usłyszeć o tym, z jakimi wyzwaniami się spotkały oraz o szkoleniach, w których uczestniczyły w ramach programu wsparcia (zapewnienie zatrudnienia, szkolenia z wystąpień publicznych, kurs zarządzania).

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij