Znaleziono 0 artykułów
03.12.2022

Księżna Kate w wypożyczonej sukni podczas gali Eartshot Prize

03.12.2022
(Fot. Getty Images)

Żona księcia Williama wie, że ubranie może nieść ze sobą przekaz. Na drugą edycję nagród Earthshot Prize w Bostonie księżna Walii wybrała zieloną kreację Solace London, którą wypożyczyła od firmy Hurr. Stylizację dopełniła biżuterią, która należała do Lady Diany.

Jury Earthshot Prize co roku nagradza pomysły, osoby oraz projekty, których celem jest walka z globalnym ociepleniem. Jej inicjatorami są książę William i Sir David Attenborough. W Bostonie odbyła się druga uroczysta gala wręczenia nagród, na której książę William pojawił się z małżonką.

Na tę wyjątkową okazję księżna Walii wybrała prostą kreację w wyrazistym, zielonym kolorze. Suknia marki Solace London miała odkryte ramiona i zaznaczoną talię. Uwagę przykuwała biżuteria przyszłej monarchini. Księżna Kate postawiła na diamentowo-szmaragdowy chocker, który Lady Diana nosiła w formie opaski do włosów. Całość uzupełniły kolczyki oraz fryzura w formie delikatnych fal. 

(Fot. Getty Images)

Uwagę mediów przykuła nie tylko piękna stylizacja żony Williama. Księżna znana jest z tego, że na oficjalne okazje bardzo często zakłada swoje dawne kreacje. Tym razem poszła o krok dalej. Zielona suknia z długim rękawem została bowiem wypożyczona od brytyjskiej firmy Hurr, która udostępnia ponad 40 tys. ubrań i dodatków. Tym samym księżna Walii promuje bardziej zrównoważone i przystępne cenowo podejście do mody.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij