Znaleziono 0 artykułów
24.11.2021

Maczfit i Fundacja Rak’n’Roll wspierają profilaktykę nowotworową

24.11.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Gwiazdy, a wśród nich Anita Sokołowska, Kasia Sokołowska i Agata Młynarska, w nowej kampanii Maczfit przypominają o tym, co w życiu ważne i namawiają do badań profilaktycznych.

Połączyły siły w słusznej sprawie. Fundacja Rak’n’Roll od 12 lat przełamuje tabu ciążące na chorobie nowotworowej, uczy otwarcie rozmawiać o raku, uświadamia wagę regularnych badań oraz wspiera chorych i ich bliskich. Maczfit to z kolei firma, która specjalizuje się w cateringu dietetycznym, a jej celem jest także propagowanie zdrowego, zrównoważonego tryb życia. 

Ambasadorki Maczfit, a wśród nich Anita Sokołowska, Kasia Sokołowska, Agata Młynarska, Marta Wojtal i Agata Sieramska, zachęcają do profilaktyki antynowotworowej. 

Wspólnie ze swoimi ambasadorami pragniemy przypomnieć odbiorcom, że profilaktyka to zdrowe odżywanie się, aktywność fizyczna oraz regularne potwierdzanie swojego zdrowia. Nie mamy wątpliwości, że odpowiednia edukacja powinna odbywać się pod okiem ekspertów z doświadczonej fundacji. Umiejętne mówienie o tematach trudnych stanowi bowiem wyzwanie. Bardzo się cieszę, że mogliśmy wesprzeć RaknRolla i przekonywać do tego, co w życiu najważniejsze – do dbania o własne zdrowie! – mówi Małgorzata Wierzbicka, dyrektor marketingu i PR marki Maczfit.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij