Znaleziono 0 artykułów
13.01.2023

Margot Robbie w czerwonej sukni Valentino

13.01.2023
Margot Robbie na premierze filmu „Babilon” w Londynie. (Fot. Mike Marsland/WireImage/Getty Images)

W czwartek 12 stycznia odbyła się premiera filmu „Babilon” w Londynie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórczyni jednej z głównych ról, Margot Robbie, która na czerwonym dywanie zachwycała w wyszukanej kreacji z odkrytymi plecami od Valentino. 

Margot Robbie należy nie tylko do grona najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood, ale też tych najlepiej ubranych. W jej szafie nie brak kreacji utrzymanych w stonowanych kolorach i ponadczasowych krojach. Na wielkie wyjścia gwiazda sięga po suknie w stylu glamour, które zawsze robią wrażenie.

Nie inaczej było 12 stycznia, gdy Margot Robbie przyleciała do Londynu na premierę filmu „Babilon”. Na czerwonym dywanie olśniewała w sukni Valentino w równie intensywnym odcieniu karminu. Przód kreacji zaprojektowano niczym pelerynę, opatulającą ciało aktorki. Tymczasem tył projektu zmysłowo odsłania plecy gwiazdy. Stylizację uzupełniono metalicznymi szpilkami od Giuseppego Zanottiego. Włosy Robbie związano w niedbały koczek z opadającymi na twarz kosmykami, a na jej usta nałożono pomadkę w ponadczasowym odcieniu czerwieni.

Margot Robbie na premierze filmu „Babilon” w Londynie. (Fot. Getty Images)

Nagrodzony Złotym Globem „Babilon” trafi na ekrany polskich kin już 20 stycznia 2023 roku. W dramacie Damiena Chazellea obok Margot Robbie zagrały również takie gwiazdy jak Brad Pitt i Olivia Wilde. Akcja produkcji dzieje się w latach 20. minionego wieku, gdy filmy nieme zaczęły ustępować udźwiękowionym. Nie każdy aktor potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Choć niektórzy wyszli z tej konfrontacji zwycięsko, o innych historia szybko zapomniała.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Margot Robbie w czerwonej sukni Valentino
Proszę czekać..
Zamknij