Znaleziono 0 artykułów
20.09.2022

Nie tylko Barbie: Margot Robbie w garniturze Mango

20.09.2022
Margot Robbie (Fot. Getty Images)

Margot Robbie odświeża wizerunek trzyczęściowego garnituru. Została sfotografowana w Nowym Jorku w marynarce, kamizelce i spodniach marki Mango, z dobrze dobranymi wysokiej jakości dodatkami. Gwiazda filmu „Barbie” łączy elegancję z luzem.

Do niedawna liczyły się inne zdjęcia Margot Robbie – jako Barbie, w cukierkowo-różowej stylizacji, z Kenem u boku, czyli ekranowym partnerem aktorki – Ryanem Goslingiem. Te ujęcia pochodziły z planu filmu Grety Gerwig, który wzmocnił wszechobecny trend na fuksję i delikatne sukienki. Ale Margot Robbie nie chce być przypisywana do jednego wizerunku.

Jej nowa stylizacja daleka jest od świata lalek, utrzymana została raczej w stylu Ivy League. Aktorkę sfotografowano niedawno w Nowym Jorku, gdzie przechadzała się w ciemnoszarym, trzyczęściowym garniturze marki Mango. Gwiazda dobrała do niego czarne szpilki Prady, również czarne okulary Chanel oraz torebkę w stylu lat 90. w tym samym odcieniu. Dzięki tym dodatkom, look sprawiał wrażenie eleganckiego, ale kojarzącego się też z relaksem, za co odpowiadał również luźny fason marynarki.

Margot Robbie w garniturze Mango w Nowym Jorku (Fot. Materiały prasowe/Backgrid/Getty Images)

Różnego rodzaju garnitury to jeden z najciekawszych trendów sezonu – po latach łączenia oversizeowych marynarek z prostymi spodniami, ani projektanci, ani fani mody nie boją się innych zestawień. Rejina Pyo proponuje garnitur złożony całkowicie z dżinsu, Miu Miu przywróciło marynarki w kratę, a łączy je z minispódniczkami, Louis Vuitton stawia na krawaty, koszule, kamizelki i marynarki jednocześnie, a Stefan Cooke koszule zamienia na apaszki. Look Robbie jest wprawdzie dobrym przykładem mody biurowej, ale z odrobiną ekstrawagancji.

 

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Nie tylko Barbie: Margot Robbie w garniturze Mango
Proszę czekać..
Zamknij