Znaleziono 0 artykułów
20.04.2022

Ulubione książki Margot Robbie

20.04.2022
Margot Robbie (Fot. materiały prasowe)

Margott Robbie jest gościem najnowszego odcinka podcastu Chanel „W bibliotece z…”, w którym aktorka zdradza tytuły swoich ulubionych książek i opowiada o swoich pierwszych literackich miłościach oraz rytuałach czytania.

Dwukrotnie nominowana do Oscara Margot Robbie wystąpiła w podcaście francuskiego domu mody, w którym dzieli się informacjami dotyczącymi jej ulubionej literatury. Margot jest wyjątkowo oczytaną osobą, jednak jej niektóre wybory mogą zaskoczyć. Jej prywatna biblioteka jest niezwykle zróżnicowana ‒ znajdują się w niej książki z gatunku fantasy, science-fiction, a także poważne powieści psychologiczne. Robbie przyznaje, że ze względu na swoją profesję czyta głównie scenariusze i bardzo lubi tę formułę literacką. Aktorka opowiada także o swoich młodzieńczych przyzwyczajeniach czytelniczych oraz o tym, jak zmieniały się one na przestrzeni lat.

Dotychczas na łamach podcastu Chanel „W bibliotece z…” wystąpily: Tilda Swinton, Margaret Qualley, Anne Berest, Anna Mouglalis, Joanna Preiss, Charlotte Casiragi oraz Robbie.  Marka prowadzi także pokrewny, dostępny w sieci i związany z literaturą cykl spotkań „Les Rendez-vous littéraires”, w którym swoje poglądy prezentują inspirujące poetki i aktorki.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij