Znaleziono 0 artykułów
09.12.2022

Margot Robbie w kremowej sukience Gucci

09.12.2022
Margot Robbie w total looku Gucci (Fot. Shutterstock)

W Los Angeles odbyła się gala magazynu „The Hollywood Reporter”, Power 100 Women in Entertainment. Na różowym dywanie pozowała plejada gwiazd, m.in. Kim Kardashian, Heidi Klum, Charlize Theron oraz Margot Robbie, która zachwycała w kremowej sukience od Gucci.

Na planie „Barbie” Margot Robbie lansowała trend na stylizacje w odcieniach jaskrawego różu. Na co dzień gwiazda sięga jednak po stonowane kolory i ponadczasowe kroje.

Nie inaczej było na gali The Hollywood Reporter's Women In Entertainment, gdzie aktorka zachwyciła w subtelnym projekcie od Gucci. Jedwabna sukienka w kremowym odcieniu pochodzi z kolekcji Cosmogonie zaprojektowanej przez Alessandra Michelego, który niedawno opuścił stanowisko dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody. Dół kreacji ozdobiony jest marszczeniami i falbanką, a delikatnie rozszerzane rękawy kończą się mankietami. Margot Robbie uzupełniła stylizację masywnymi sandałami na platformie, paznokcie pomalowała na czerwono, a włosy ułożyła we francuskie fale

Już w styczniu 2023 roku na ekrany kin trafi dramat „Babylon” z Margot Robbie i Bradem Pittem w rolach głównych. W nowej produkcji Damiena Chazellea, reżysera „La La Land”, przeniesiemy się do lat 20., gdzie filmy nieme zaczęły ustępować udźwiękowionym. Nie każdy aktor potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Choć niektórzy wyszli z tej konfrontacji zwycięsko, o innych historia szybko zapomniała.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Margot Robbie w kremowej sukience Gucci
Proszę czekać..
Zamknij