Znaleziono 0 artykułów
03.11.2023

Mary-Kate i Ashley Olsen znalazły ulubione sneakersy na jesień

03.11.2023
Fot. Getty Images

Choć są bliźniaczkami i razem zarządzają marką The Row, Mary-Kate i Ashley Olsen różni wiele, także ulubione sneakersy. Każda z nich znalazła swój ulubiony model na jesień – omijając dominujące trendy, i jedna, i druga z sióstr wybrała niszowy projekt o zupełnie innym fasonie i w innej estetyce.

 Mary-Kate i Ashley Olsen wiedzą, jak z basikowego obuwia uczynić element minimalistycznej i utrzymanej w duchu quiet luxury stylizacji. Po mistrzowsku noszą birkenstocki i klapki z paseczkami, sandały nonszalancko łączą ze skarpetami i zestawiają z garniturami, a looki ze sportowymi butami w roli głównej urozmaicają luksusowymi dodatkami, najczęściej z kolekcji ich autorskiej marki The Row. Te połączenia realizują zresztą nie tylko prywatnie, ale i na wybiegach swojego brandu, pokazując tym samym, że do perfekcji opanowały realizowanie idei wyrafinowanej nonszalancji i eleganckiego casualu.

Mary-Kate i Ashley Olsen to królowe minimalizmu. Udowadniają to nowymi stylizacjami

W takim właśnie duchu utrzymane monochromatyczne zestawy, w jakich bliźniaczki sfotografowano w Nowym Jorku. Pamiętając nie tylko o wysokiej jakości, ale i wygodzie, Mary-Kate i Ashley zestawiły luźne spodnie z minimalistycznym płaszczem (pierwsza postawiła na swój ulubiony z aksamitu i w odcieniu plasującym się gdzieś między purpurą a bordo, a druga na klasyczny model z wełny i w brązowym kolorze) i urozmaiciły je dużymi skórzanymi torbami własnego projektu. Największą uwagę w tych zestawieniach przykuwały jednak buty – jak na prawdziwe trendsetterki przystało, bliźniaczki wyłamały się z dominującego nurtu i zamiast najmodniejszych fasonów wybrały te nieco bardziej niszowe.

Fot. East News

Siostry Olsen łączą luksusowe ubrania z popularnymi sneakersami

Po szczególną perełkę sięgnęła Mary-Kate. Jej niebieskie sneakersy z białymi wstawkami pochodzą bowiem z kolekcji włoskiej marki Valsport – model Olimpia produkowany jest od lat 70. XX wieku. Z kolei Ashley sięgnęła po nieco bardziej masywne sneakersy marki Asics. Obie siostry należą do wielkich fanek sportowych butów i chętnie noszą zarówno te z kolekcji wielkich domów mody, jak i te od popularnych producentów. Do ich ulubionych modeli należą m.in. Loewe Flow Runner i Vans Classic Slip On.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij