Znaleziono 0 artykułów
08.02.2023

Miejski monochrom: Ashley Olsen w czarnym total looku

08.02.2023
Ashley Olsen (Fot. Getty Images)

Ashley Olsen, podobnie jak jej siostra Mary-Kate, to zdecydowana fanka minimalistycznych rozwiązań. Aktorka i współzałożycielka marki The Row spacerowała 7 lutego po Nowym Jorku ubrana w czarny total look, w którym główną rolę grała torba w rozmiarze XXL.

Ashley Olsen wyznaje zasadę, że mniej znaczy lepiej. Jej styl to połączenie minimalizmu, elegancji i wygody. Rzadko eksperymentuje z modą, najczęściej ogranicza się do jednej, ulubionej estetyki. Zamiast podążać za najnowszymi trendami, woli sprawdzone rozwiązania, zwracając uwagę na jakość noszonych ubrań i dodatków. Takimi zasadami kieruje się wybierając codzienne stylizacje, ale także projektując ponadczasowe ubrania i dodatki dla swojej marki The Row, którą w 2006 r. założyła wspólnie z siostrą, Mary-Kate.

Jedna z bliźniaczek Olsen została sfotografowana 7 lutego na wtorkowym spacerze po Nowym Jorku. Gwiazda, która słynie ze swoich monochromatycznych stylizacji, kolejny raz postawiła na czarny total look. Tym razem wybrała płaszcz do połowy łydki, sukienkę maksi i skórzane sztyblety. Look (prawdopodobnie z metką The Row) uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi i torbą XXL.

Ashley Olsen (Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com / East News)

Bliźniaczki Olsen już dawno porzuciły mini torebki na rzecz tych ogromnych, które są w stanie pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Utrzymując stylizację w achromatycznych tonach i ograniczając akcesoria do minimum, na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij