Znaleziono 0 artykułów
16.06.2021

Międzynarodowy Dzień Jogi z Yoga Retreatment

16.06.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi Anna Komierowska-Szweycer zaprasza na relaksującą praktykę w sercu Warszawy.  

Na co dzień często zapominamy o regeneracji. Anna Komierowska-Szweycer, założycielka Yoga Retreatment, podczas tworzenia programów jogi i medytacji oraz autorskich kolekcji, pragnie pomóc nam w relaksie. Organizatorka wyjazdów do Pałacu w Komierowie niedawno zaprezentowała drugą odsłonę akcesoriów Stop & breathe, ułatwiających odprężenie w domowym zaciszu. Teraz z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi (21 czerwca) zaprasza na wspólną praktykę, którą organizuje przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie. 

 Od dawna chcieliśmy się spotkać z wami w Warszawie. Stworzyć okazję do wspólnej praktyki oraz zaprosić wszystkich chętnych, którzy już nas znają lub zawsze chcieli dojechać na Yoga Retreatment do Pałacu Komierowo, a nie mieli takiej możliwości – mówi Komierowska-Szweycer. – Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi postanowiliśmy zorganizować wieczór z praktyką jogi z Jimmym Saurabh oraz z koncertem mantr i kąpielą w gongach. Intencją praktyki będzie spokój, radość i akceptacja – dodaje.


Na wydarzenie Yoga Retreatment Experience obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji znajdziecie na stronie yogaretreatment.pl. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij