Znaleziono 0 artykułów
12.02.2024

Przystanek Nevada i Monika „JAC” Jagaciak w kolejnej odsłonie wiosennej kolekcji BIZUU

12.02.2024
Fot. Ina Lekiewicz Levy

Marka Bizuu, która zaprasza do comiesięcznego odkrywania kolejnych odsłon swojej tegorocznej kolekcji, udaje się w podróż legendarnym Orient Expressem, zmierzając z Paryża w kierunku Stambułu. Drugim przystankiem na trasie są pustynne krajobrazy Nevady, po których oprowadza nas światowej sławy modelka Monika „JAC” Jagaciak. 

Monika „JAC” Jagaciak prezentuje wiosenną kolekcję stworzoną do odkrywania świata – zwiewne, drapowane sukienki w kwieciste wzory, eleganckie garnitury w świeżych i nieskazitelnych kolorach, ozdobione falbankami koszule i stylowe trencze. Skórzany płaszcz Venekia w odcieniu mlecznej czekolady, krótki czarny komplet Muna, niebieski kardigan Clara, kwiecista sukienka Rotta czy czerwono-różowy sweter Doom. 

Fot. Ina Lekiewicz Levy

Kampania, z romantycznymi zdjęciami Iny Lekiewicz-Levy, skupia się na pustynnym krajobrazie Nevady. To kolejna odsłona inspirującej podróży legendarnym Orient Expressem, którą zaplanowały dla nas w tym sezonie projektantki marki. Przemierzając trasę od Francji aż po Turcję, luksusowy pociąg pasażerski tworzy modowy pomost między nowoczesną elegancją a orientalnymi printami i efektownymi krojami.

Z każdym nowym dropem w kolekcji pojawia się coraz więcej barw, a brak podziału na projekty premium i après-midi tworzy spójną, trzymającą w napięciu historię, sprawiając, że z niecierpliwością wyczekujemy comiesięcznej relacji z trasy.

Zdjęcia: Ina Lekiewicz Levy
Stylizacja: Ashlee Barrett-Bourmier
Makijaż i włosy: Ingeborg
Modelka: Monika JAC Jagaciak
Asystentka fotografki: Emma Harries
Produkcja: Raw Production
Bizuu: Adrian Moczulski

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij