Znaleziono 0 artykułów
14.07.2021

Powstaje drugi sezon serialu „Sexify”

14.07.2021
Kadr z serialu "Sexify" (Fot. materiały prasowe)

Wiosną tego roku Natalia, Paulina i Monika, trzy główne bohaterki polskiej produkcji „Sexify” szturmem podbiły serca widzów na całym świecie. Niebawem poznamy dalsze losy przyjaciółek. Netflix właśnie ogłosił rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu. Premiera już w 2022 roku.

Serial „Sexify” śledzący losy autorek innowacyjnej aplikacji, która ma zoptymalizować kobiecy orgazm, trafił na netfliksową listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich. Dlatego przedstawiciele platformy bez wahania podjęli decyzję o kontynuacji historii. – Pokochaliśmy bohaterki „Sexify” oraz ich przygody. W trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – mówi Jan Kwieciński, producent serialu. – Widzowie docenili, z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie – dodała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

W nowym rozdziale, przyjaciółki (w tych rolach ponownie zobaczymy Aleksandrę Skrabę, Sandrę Drzymalską i Marię Sobocińską) mimo przegranej w konkursie informatycznym, przystępują do dalszej pracy nad aplikacją. Mają wszystko, czego potrzebują – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. Do czasu… Twórcami będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski, a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

Drugi sezon „Sexify” będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij