Znaleziono 0 artykułów
14.07.2021

Zwiastun drugiego sezonu serialu „Sexify”

14.07.2021
Kadr z serialu "Sexify" (Fot. materiały prasowe)

Wiosną 2021 roku roku Natalia, Paulina i Monika, trzy główne bohaterki polskiej produkcji „Sexify” szturmem podbiły serca widzów na całym świecie. Niebawem poznamy dalsze losy przyjaciółek. Netflix właśnie opublikował zwiastun drugiego sezonu serialu. Premiera już 11 stycznia 2023 roku.

Serial „Sexify” śledzący losy autorek innowacyjnej aplikacji, która ma zoptymalizować kobiecy orgazm, trafił na netfliksową listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich. Dlatego przedstawiciele platformy bez wahania podjęli decyzję o kontynuacji historii. – Pokochaliśmy bohaterki „Sexify” oraz ich przygody. W trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – mówi Jan Kwieciński, producent serialu. – Widzowie docenili, z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie – dodała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

W nowym rozdziale, przyjaciółki (w tych rolach ponownie zobaczymy Aleksandrę Skrabę, Sandrę Drzymalską i Marię Sobocińską) mimo przegranej w konkursie informatycznym, przystępują do dalszej pracy nad aplikacją. Mają wszystko, czego potrzebują – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. Do czasu… Twórcami będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski, a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

Drugi sezon „Sexify” będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 11 stycznia 2023 roku.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij