Znaleziono 0 artykułów
16.01.2020

Nowe miejsce na ekskluzywnej mapie Warszawy

16.01.2020
(Fot. materiały prasowe)

W podziemiach hotelu Raffles Europejski otwarto basen rekreacyjny z przeciwprądem, wodospadem, dyszami do hydromasażu oraz jacuzzi. Luksusowa przestrzeń jest częścią Raffles Spa, w którym znajdziemy również strefę relaksu, sauny oraz łaźnie parowe.

Eleganckie wnętrza, designerskie meble i prace takich artystek jak Krystyna Kozłowska czy Joanna Przybyła – od momentu otwarcia ponad rok temu Raffles Spa uzyskało tytuł jednego z najbardziej luksusowych punktów na mapie stolicy. Teraz w podziemiach zabytkowego hotelu został otwarty basen rekreacyjny.

We wnętrzu znajdował się kiedyś hotelowy skarbiec, a przedwojenny kształt obiektu został odtworzony. Ściany, podłoga i dno basenu wyłożono drobnymi kafelkami tworzącymi wielobarwne mozaiki. Wypełniony turkusową wodą basen wyposażony jest w przeciwprąd, wodospad, dysze do hydromasażu oraz jacuzzi. To idealny obiekt dla entuzjastów aqua wellness.

(Fot. materiały prasowe)

W Raffles Spa znajdziemy również strefę saun z łaźnią parową i fińską do wyboru, kameralną salę fitness, fontanny lodowe i prysznice witalności. Z kolei w strefie relaksu można wybrać jeden z luksusowych masaży lub zabiegów, wykonywanych przy pomocy produktów takich marek jak Sisley i Aromatherapy Associates.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij