Znaleziono 0 artykułów
15.03.2023

Celebracja codzienności z nowoczesnymi ekspresami do kawy

15.03.2023
Nowoczesne ekspresy do kawy Siemens EQ700 oraz EQ900 (Fot. Materiały prasowe)

Filiżanka ulubionej kawy to dla wielu osób nie tylko dobry początek dnia, ale i mała przyjemność, którą celebrują codzienność. Aby cieszyć się pełnią smaku starannie wybranych ziaren, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Dzięki ekspresowi marki Siemens możemy przygotować dokładnie taki napój, na jaki mamy ochotę.

Marka Siemens wyprodukowała ekspresy do kawy, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Autorski system iAroma, czyli DNA ekspresów z linii EQ, wyposażony został w młynek ceramiczny i opatentowaną grzałkę, dbające o idealną temperaturę parzonych ziaren.

Na smak i armat kawy ma wpływ kilka wskaźników: jej moc, temperatura i szybkość zaparzania, a w przypadku kaw mlecznych – proporcje między napojem a mlekiem. Model EQ900 umożliwia samodzielnie ustawienie tych parametrów. Koneserzy kawy mogą eksperymentować z ilością wody, wielkością ziaren, ilością mleka oraz czasem i temperaturą parzenia. Zwolennicy gotowych rozwiązań mogą skorzystać z systemu comfortMode, który sam wszystko ustawi i zaparzy ulubiony napój.

Ekspres do kawy Siemens (Fot. Materiały prasowe)

Co więcej, w zaciszu własnego domu możemy spróbować kaw z różnych zakątków świata. Funkcja Siemens Coffee World, dostępna w modelach EQ700 oraz EQ900, umożliwia wybór aż 21 specjałów kawowych, w tym włoskiego ristretto czy australijskiego flat white’a. Dzięki aplikacji Home Connect, służącej do zdalnego zarządzania domem, w tym ekspresami, wachlarz dostępnych opcji zwiększa się aż do trzydziestu.

Ekspresy najnowszej generacji nie przestają zaskakiwać nowoczesnymi rozwiązaniami. Modele Siemens EQ700 oraz EQ900 wyposażone są w duże, dotykowe wyświetlacze, dzięki którym szybko możemy wybrać parametry wymarzonej kawy. Napój możemy przygotować, nawet nie wychodząc z łóżka. Wystarczy, że posiadamy sprzęt Siemens wyposażony w Wi-Fi, a na telefonie aplikację Home Connect. Aplikacja umożliwia także wybór dodatkowych specjałów kawowych oraz podaje informacje na temat prażenia ziaren oraz umożliwia zdalną diagnostykę. Dzięki temu nie trzeba wzywać specjalisty, aby wykryć ewentualne usterki urządzenia.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij