Znaleziono 0 artykułów
22.07.2023

Brytyjska rodzina królewska świętuje dziesiąte urodziny księcia George’a nowym portretem

22.07.2023
Książę George z młodszym bratem Louisem / Fot. Getty Images

Przyjęło się, że urodzinowe portrety księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa wykonywała ich mama, księżna Walii Kate. Z okazji dziesiątych urodzin najstarszego syna i następcy brytyjskiego tronu rodzice postanowili odejść jednak od tej tradycji, a zadanie sfotografowania go powierzyli Millie Pilkington – jednej z najbardziej renomowanych portrecistek w Wielkiej Brytanii.

Najstarszy syn Williama i Kate, a także następca brytyjskiego tronu książę George obchodzi dziesiąte urodziny. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała jego nowy, oficjalny portret. Chłopca sfotografowano na schodach Windsoru, gdzie księżna i książę Walii mieszkają obecnie wraz z dziećmi.

Za nowy portret George’a odpowiada Millie Pilkington

Roześmiany George pozuje w długich spodniach w kolorze morskiej zieleni, zamszowych półbutach i błękitnej koszuli w kratę z podwiniętymi rękawami. Mimo tego, że w ostatnich latach to Kate najczęściej fotografowała swoje dzieci z okazji ich urodzin, tym razem zdjęcie wykonała Millie Pilkington. Jedna z najbardziej renomowanych portrecistek w Wielkiej Brytanii z rodziną królewską współpracowała już wielokrotnie – przy różnych okazjach fotografowała młodszą Charlotte i Louisa, a także Williama i Kate.

George, który właśnie skończył pierwszy rok w nowej szkole Lambrook w Berkshire, w ostatnich tygodniach kilkukrotnie towarzyszył rodzicom podczas oficjalnych wystąpień, w tym przede wszystkim podczas finału męskich rozgrywek Wimbledonu. Mimo to, dziesiąte urodziny syna William i Kate chcą świętować w rodzinnym gronie.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Brytyjska rodzina królewska świętuje dziesiąte urodziny księcia George’a nowym portretem
Proszę czekać..
Zamknij