Znaleziono 0 artykułów
18.11.2020

„Otwórz oczy”: Nowy polski serial na Netfliksie

18.11.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Tajemnicza opowieść o dojrzewaniu łączy konwencje melodramatu,horroru i science fiction. Premiera „Otwórz oczy” w reżyserii Anny Jadowskiej i Adriana Panka w przyszłym roku na Netfliksie. 

Julia w tragicznym wypadku traci rodzinę. Trafia do centrum leczenia amnezji – ośrodka z pacjentami o podobnych doświadczeniach. Poznaje tam Adama, który staje się jej osobistym przewodnikiem. Dziewczyna ma jednak dziwne sny, które wydają się aż nazbyt realne. Zaczyna kwestionować rzeczywistość, dążąc do odkrycia prawdy.

– Cieszymy się ogromnie, że już w przyszłym roku będziemy mogli zaprezentować użytkownikom Netflix w Polsce i na całym świecie tę wyrazistą i poruszającą historię – mówi Anna Nagler, dyrektor produkcji oryginalnych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. 

W sześcioodcinkowym serialu Julię zagra debiutująca Maria Wawreniuk, natomiast w rolę Adama wcieli się Ignacy Liss („Erotica 2022”). Twórcy zapowiadają, że u ich boku zobaczymy młodych aktorów, którzy po raz pierwszy pojawią się na małym ekranie. Reżyserią zajęli się Anna Jadowska („Erotica 2022”, „Dzikie róże”) i Adrian Panek („Wilkołak”, „Daas”), a scenariuszem stworzonym na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk „Druga szansa” – Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska oraz Klara Kochańska. Za produkcję odpowiada MediaBrigade.

„Otwórz oczy” jest na etapie postprodukcji, a premiera na Netfliksie odbędzie się w 2021 roku. Serial został wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

(Fot. Materiały prasowe)

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij