Znaleziono 0 artykułów
24.08.2022

Pamela Anderson w crocsach Balenciagi

24.08.2022
Fot. Getty Images

Do grona fanek i fanów kontrowersyjnych projektów można zaliczyć Pamelę Anderson – aktorka nosi buty na obcasie z kolekcji Crocs x Balenciaga. W jaki sposób kreatywność Demny Gvasalii łączy się z urokiem gwiazdy „Słonecznego patrolu”?

O Pameli Anderson w ostatnich miesiącach znów zrobiło się głośno za sprawą „Pam & Tommy” – serialu, opowiadającego o jej związku z Tommym Lee. Balenciaga natomiast od kilku lat konsekwentnie broni tytułu najpopularniejszej wśród najbardziej kontrowersyjnych marek luksusowych. W jaki sposób kreatywność projektanta Demny Gvasalii łączy się z urokiem Pameli Anderson?

Paparazzi sfotografowali aktorkę, gdy spacerowała w Malibu, ubrana w biały T-shirt, lniane spodnie w tym samym kolorze, jako torebkę wybrała koszyk, a punktem centralnym jej stylizacji był jeden z najbardziej kontrowersyjnych projektów Demny Gvasalii: crocsy na obcasie. Anderson wybrała model butów w złamanej bieli.

Fot. Backgrid/East News

Crocsy w tej wersji miały swoją premierę na pokazie Balenciagi na sezon wiosna-lato 2022. Ostatnio dyrektor kreatywny marki zaprezentował na przykład kolczyki ze sznurówek, sneakersy, stylizowane na zniszczone czy torbę-worek na śmieci. Każdy nowy projekt tego typu wzbudza dyskusje, dotyczące między innymi fashion victims, komercjalizacji mody, szacunku dla odbiorców.

Wydaje się, że dom mody Balenciaga – ze swoją czerpiącą ze streetwearu estetyką, a jednocześnie tendencją do tworzenia projektów, które budzą dyskusje – powinien wybierać jako ambasadorów idoli generacji Z, jednak projekty marki kochają nie tylko Bella Hadid czy Kim Kardashian. W pokazie Balenciagi wystąpiła niedawno między innymi Nicole Kidman, która podczas paryskiego tygodnia mody zwróciła na siebie uwagę, nosząc obszerne dżinsy i ogromne okulary. W kampanii domu mody wzięła też udział ikona kina Isabelle Huppert. Pamela Anderson znalazła się więc w doborowym towarzystwie  gwiazd aktorstwa.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij