Znaleziono 0 artykułów
25.01.2023

Paris Hilton została mamą

25.01.2023
(Fot. Getty Images)

Paris Hilton po raz pierwszy została mamą. Syna celebrytki i jej męża, Cartera Reuma, urodziła surogatka. „Macierzyństwo od zawsze było moim marzeniem” – wyznała gwiazda w jednym z pierwszych wywiadów. 

Paris Hilton poinformowała o powiększeniu rodziny za pośrednictwem swojego Instagrama. Na zdjęciu, które udostępniła na swoim profilu widać kobiecą dłoń, trzymającą rączkę niemowlaka. „Już kochamy cię bezgranicznie”, podpisała post gwiazda. 

Hilton wyznała również, że dziecko urodziła surogatka. – Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła, a miłość do naszego synka jest przeogromna – powiedziała gwiazda portalowi „People”. Imię dziecka nie zostało jeszcze ujawnione.

Relacja Paris Hilton i Cartera Reuma rozpoczęła się od przyjaźni. Celebrytka znała inwestora od 15 lat, zanim on postanowił się jej oświadczyć. Stało się to w lutym 2021 roku na prywatnej wyspie. Zakochani pobrali się już kilka miesięcy później, 11 listopada, w posiadłości w Bel Air należącej do nieżyjącego już dziadka Hilton. Panna młoda szła do ołtarza w sukni Oscara de La Renty, a przyszły mąż postawił na jedwabny smoking marki Ermenegildo Zegna. 

– Przez wiele lat szukałam idealnego partnera. Nie tylko kogoś, z kim mogę dzielić się marzeniami, ale mężczyzny, z którym mogę budować przyszłość. Kogoś, kto nie jest zafascynowany „Paris Hilton”, ale kto widzi prawdziwą mnie i kto kocha mnie taką, jaką jestem. Kogoś czułego i dobrego. Kogoś, kto będzie ojcem moich dzieci. Jestem dumna ze związku z Carterem i naprawdę podekscytowana, że to dopiero początek – mówiła gwiazda dzień po ślubie

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Paris Hilton została mamą
Proszę czekać..
Zamknij