Znaleziono 0 artykułów
10.05.2024
Artykuł partnerski

Podcast „Czułe miejsca”, odcinek specjalny: Gadżety erotyczne

10.05.2024

W odcinku specjalnym „Czułych miejsc” przyglądamy się dobrym wibracjom płynącym z wprowadzenia do swojego życia gadżetów erotycznych, a okazją do tego jest pojawienie się na rynku 6 nowych produktów Durex Play w tej kategorii. Seksuolożka Agata Stola opowiada o benefitach z korzystania z gadżetów erotycznych i tym, jaką rolę odgrywają w kontekście seksplorowania swojego ciała i dbania o siebie.

Seksualny wellbeing to hasło zyskujące dziś popularność. Agata Stola tłumaczy, jak dbanie o zdrowie seksualne wpisuje się w holistyczne podejście do swojego dobrostanu i co wspólnego ma z tym seksplorowanie swojego ciała za pomocą gadżetów erotycznych. Od momentu pandemii rośnie sprzedaż tych produktów, ale czy jesteśmy z nimi dostatecznie oswojeni? Czy sięgamy po nie z łatwością? Jakie rozwiązania są pomocne w tym, abyśmy chętniej wprowadzali gadżety do swojego życia seksualnego – do seksu solo i partnerskiego? Jak może nam w tym pomóc Seksplorownik, czyli narzędzie audio będące połączeniem stymulującej muzyki i medytacji, od Durex Play, przy opracowaniu którego współpracowała Agata Stola? I w końcu – o czym należy pamiętać, korzystając z gadżetów erotycznych, by mieć z tego jak najwięcej przyjemności?

„Poczuj dobre wibracje”, odkrywając swoje seksualne potrzeby z nowymi gadżetami Durex Play i Seksplorownikiem

Bez wątpienia sięgnięciu po gadżety erotyczne sprzyja to, że są one łatwo dostępne. Przy okazji zakupów w drogerii możemy zaopatrzyć się w jeden z 6 nowych produktów Durex Play, które zostały stworzone z myślą o tym, by trafić w jak najszersze preferencje seksualne i dostarczyć wyjątkowych doznań. Słuchając Seksplorownika na Spotify, przy pobudzających dźwiękach i precyzyjnie dobranych słowach, możemy odkrywać nowe miejsca na erotycznej mapie ciała, sprawdzać, co sprawia nam rozkosz i w pełni ją przeżywać.

Seksplorację można zacząć od przygody z wibratorem 2 w 1 Vibe & Tease z 7 trybami wibracji przeznaczonym do stymulacji waginalnej (w tym strefy G), który ma również końcówkę w kształcie uszu króliczka i sprawdzi się na przykład do pieszczenia łechtaczki czy sutków. Dla osób pragnących odkrywać nowe seksualne lądy powstał wibrujący multistymulator stref erogennych Durex Ride & Tease. Z myślą o stymulacji penisa pojawiły się elastyczny masturbator Ride & Vibe o prążkowanej teksturze oraz wibrujący i sensoryczny rękaw do masturbacji Durex Slide & Ride. Do stymulacji analnej możemy z kolei wykorzystać zarówno wibrującą zatyczkę analną Durex Pop & Buzz, jak i zestaw dwóch korków analnych Durex Deep & Deeper. 

Nowości Durex Play działają wspaniale na wszystkie zmysły – zaczynając od nowoczesnego minimalistycznego designu, przez zachwycające kolory po jedwabiste, niezwykle przyjemne w dotyku materiały, z których je wykonano – by zapewnić maksimum przyjemności, lepiej poznać swoje ciało i cieszyć dobrym samopoczuciem.

Zobacz także:

Paulina Klepacz
  1. Styl życia
  2. Psychologia
  3. Podcast „Czułe miejsca”, odcinek specjalny: Gadżety erotyczne
Proszę czekać..
Zamknij