Znaleziono 0 artykułów
08.06.2022
Artykuł sponsorowany

„Podcast o podcastach”, odc. 7: Dzielenie się z Sharing is Caring

08.06.2022
(Fot. Jakub Pleśniarski)

W tym podcaście mamy czułe wszystko - mówi Angelika Kucińska jednocześnie wystawiając audycji, którą współprowadzi z Agą Kozak najtrafniejszą recenzję. Nie spodziewajcie się jednak nudnego słodzenia. Sharing is caring to ubarwiona żartem i prywatą dyskusja ekspercka. Autorkom przyświeca misja uwrażliwiania społeczeństwa na tematy, które po prostu są. Wśród nich śmierć, seks, wypalenie, siostrzeństwo.

W każdym niespełna godzinnym odcinku analizują je z dwójką gości. Raz kontemplują pogrzeb patyczaka, innym łapią niuanse rzekomego kryzysu męskości. Intelektualna rozterka i edukacją w zakresie osiędbania jest tu w pełnym balansie. Koniec końców to próba przypomnienia słuchaczom o instytucji rozmowy, trochę ostatnio już zaniedbanej.

(Fot. Materiały prasowe)

Aga i Angelika naprawdę potrafią rozmawiać, swoich gości otwierają równie szeroko, co horyzonty słuchaczy. To mądra i niezwykle żywa audycja, której warto słuchać w chwilach smutku i momentach euforii. W podcaście o podcastach twórczynie Sharing is caring opowiadają o tym jak się poznały, co odkryły w sobie w czasie nagrań, i co sprawia, że ze wszystkich dostępnych na polskim rynku to właśnie swój podcast lubią najbardziej.

Kamila Wagner
Proszę czekać..
Zamknij