Znaleziono 0 artykułów
22.09.2020

Premiera kolekcji Soft minimalism

22.09.2020
(Fot. Wunsche i Samsel)

Pojutrze, 24 września, na profilach CCC w mediach społecznościowych będzie można zobaczyć relację z premiery nowej kapsułowej kolekcji. Wydarzeniem specjalnym będzie panel dyskusyjny o minimalizmie w modzie.  

– Klasyczne projekty to najlepsza inwestycja w jesienną garderobę. Cieszę się, że kapsuła zachowuje balans między prostotą, na której nam zależało, a najnowszymi trendami. Mam nadzieję, że docenią to również klienci – mówi o kolekcji Soft Minimalism stworzonej we współpracy z Gino Rossi Dyrektor Kreatywna marki CCC, Valeriya Musina.

24 września, w godzinach 11:30-14:00 będzie można wziąć udział w transmisji na żywo z showroomu Creative City Concept, gdzie odbędzie się premiera kolekcji. Podczas wydarzenia odbędzie się dyskusja na temat minimalizmu, odpowiedzialnej mody i zrównoważonego rozwoju. Moderatorką dyskusji będzie stylistka Joanna Horodyńska. W panelu wezmą udział także dyrektor kreatywna marki CCC Valeriya Musina, dyrektor działu mody „Vogue Polska” Karolina Gruszecka, blogerka Olivia Kijo oraz top modelka Kasia Struss.

Magazyn „Vogue Polska” objął wydarzenie patronatem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij