Znaleziono 0 artykułów
25.01.2024

Zamieszkaj w proekologicznej inwestycji w otulinie dwóch warszawskich rezerwatów przyrody

25.01.2024
Proekologiczne osiedle domków jednorodzinnych Neo Natolin (Fot. Materiały prasowe)

Neo Natolin to nowoczesne osiedle wysokiej klasy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja, w której znajdują się najwyższej jakości, proekologiczne rozwiązania od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko. Wszystkich miłośników przyrody i spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością zachwyci fakt, że wyróżnia się ona nie tylko licznymi udogodnieniami i elegancką architekturą, ale także bliskością zielonych terenów.

Warszawskie osiedle pomimo nieruchomości z zabudową bliźniaczą zapewnia mieszkańcom niezwykle kameralną atmosferę. Domy połączone są bowiem tylko garażami, a każdy z lokali posiada własną działkę gwarantującą sąsiadującym rodzinom prywatność.

Ogromnym atutem inwestycji jest zielone otoczenie oraz mnóstwo ekologicznych rozwiązań, wprowadzonych przez projektantów. Neo Natolin znajduje się w otulinie Rezerwatu Przyrody Lasu Natolińskiego i Lasu Kabackiego, których bliskość zapewnia mieszkańcom osiedla nieustanny kontakt z naturą oraz możliwość odpoczynku poza miastem bez konieczności planowania dalekiego wyjazdu. Wyposażenie lokali w pompy ciepła, infrastrukturę systemów fotowoltaiki i miejsca na instalację ładowarki samochodowej, to tylko niektóre z udogodnień wpływających na efektywność energetyczną osiedla.

Proekologiczne osiedle domków jednorodzinnych Neo Natolin (Fot. Materiały prasowe)

Dla wszystkich, którzy cenią sobie troskę o środowisko istotny będzie fakt, iż osiedle jest znakomicie skomunikowane z centrum miasta. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej gwarantujące dojazd do stacji metra oraz trasa S2.

Autorem projektu jest pracownia APA Wojciechowski z siedzibą w Warszawie. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w kreowaniu i aranżacji wnętrz.

Aleksandra Lipka
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Zamieszkaj w proekologicznej inwestycji w otulinie dwóch warszawskich rezerwatów przyrody
Proszę czekać..
Zamknij